www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus odhalil netbook Eee PC Flare

Asus odhalil netbook Eee PC Flare
, , aktualita
Společnost Asus již se svými netbooky již nezažívá tak zlaté časy, jak tomu bylo ještě před několika lety. Jednak je v této oblasti již velmi slušná konkurence a pak tu máme i mladší oblast s tablety, kde jednoznačně vedou procesory ARM....
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus již se svými netbooky již nezažívá tak zlaté časy, jak tomu bylo ještě před několika lety. Jednak je v této oblasti již velmi slušná konkurence a pak tu máme i mladší oblast s tablety, kde jednoznačně vedou procesory ARM. Asus však neskládá zbraně a představuje novou sérii netbooků Eee PC Flare, které přijdou na trh i v pestrých barvách s tenkými a zaoblenými těly.

Asus je má sám oficiálně představit příští týden na CES 2012, kdy se na nás opět spustí lavina novinek. Eee PC Flare mají být k dispozici ve dvou velikostech, a to 12" a 10" s označeními 1225B / 1225C, respektive 1025. Větší prý dostanou pod kapotu procesory AMD Fusion (nejspíše E450), což platí pro 1225B a modely 1225C budou založeny na nových Intel Cedar Trail, tedy Atom N2600 nebo N2800, stejně jako Lenovo IdeaPad S110.

Menší Eee PC Flare 1025 pak přijdou pouze s Cedar Trail a dále od nich všech můžeme očekávat obvyklou výbavu, jako jsou 500GB disky, displeje s LED podsvícením a rozlišením 720p, webkamery, klávesnice Chiclet, atd. To se ale ukáže až později.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Baldur's Gate 3 beta se odkládá, ale máme tu požadavky na hardware Baldur's Gate 3 beta se odkládá, ale máme tu požadavky na hardware
Očekávaný návrat série Baldur's Gate v podobě třetího dílu založeného na moderní edici pravidel D&D se bohužel odkládá. Betaverze pro veřejné testování v rámci předběžného přístupu tak přijde později, ale ne o moc.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
WD reorganizuje, rozdělí se na dva podniky pro SSD a HDD WD reorganizuje, rozdělí se na dva podniky pro SSD a HDD
Western Digital je jeden ze zbývajících tradičních výrobců pevných disků, který ale už dávno přešel i na výrobu SSD. Nyní se ale rozhodl, že vyrábět HDD a SSD pod jednou střechou nedělá dobrotu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Intel vypustil do světa 10nm Atomy Embedded, aneb Elkhart Lake Intel vypustil do světa 10nm Atomy Embedded, aneb Elkhart Lake
O procesorech Elkhart Lake jsme věděli už před rokem a půl a ty se nyní dostávají na trh coby 10nm generace Atom Embedded. Založeny jsou už na procesu SuperFin a jádrech Tremont. K dispozici budou ve třech řadách. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Lenovo nabízí počítače ThinkPad a ThinkStation s předinstalovaným Ubuntu Lenovo nabízí počítače ThinkPad a ThinkStation s předinstalovaným Ubuntu
Lenovo dnes oznámilo celosvětové rozšíření svého portfolia stolních počítačů a notebooků s předinstalovaným linuxovým systémem Ubuntu. Na tři desítky modelů se postupně dostane na běžný trh.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Někteří majitelé RTX 3080 si stěžují na nestabilitu a zčernalé obrazovky Někteří majitelé RTX 3080 si stěžují na nestabilitu a zčernalé obrazovky
Nástup nové generace GeForce není bez problémů ani po technické stránce samotných karet. Objevují se totiž stížnosti na nestabilitu přetaktovaných verzí, která se projevuje více způsoby. Zatím není jasné ani to, co ji způsobuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů