www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus odhalil netbook Eee PC Flare

Asus odhalil netbook Eee PC Flare
, , aktualita
Společnost Asus již se svými netbooky již nezažívá tak zlaté časy, jak tomu bylo ještě před několika lety. Jednak je v této oblasti již velmi slušná konkurence a pak tu máme i mladší oblast s tablety, kde jednoznačně vedou procesory ARM....
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus již se svými netbooky již nezažívá tak zlaté časy, jak tomu bylo ještě před několika lety. Jednak je v této oblasti již velmi slušná konkurence a pak tu máme i mladší oblast s tablety, kde jednoznačně vedou procesory ARM. Asus však neskládá zbraně a představuje novou sérii netbooků Eee PC Flare, které přijdou na trh i v pestrých barvách s tenkými a zaoblenými těly.

Asus je má sám oficiálně představit příští týden na CES 2012, kdy se na nás opět spustí lavina novinek. Eee PC Flare mají být k dispozici ve dvou velikostech, a to 12" a 10" s označeními 1225B / 1225C, respektive 1025. Větší prý dostanou pod kapotu procesory AMD Fusion (nejspíše E450), což platí pro 1225B a modely 1225C budou založeny na nových Intel Cedar Trail, tedy Atom N2600 nebo N2800, stejně jako Lenovo IdeaPad S110.

Menší Eee PC Flare 1025 pak přijdou pouze s Cedar Trail a dále od nich všech můžeme očekávat obvyklou výbavu, jako jsou 500GB disky, displeje s LED podsvícením a rozlišením 720p, webkamery, klávesnice Chiclet, atd. To se ale ukáže až později.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů