www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus oznámil cenu nettopu EeeBox EB1501P

Asus oznámil cenu nettopu EeeBox EB1501P
, , aktualita
Nettop EeeBox EB1501P používá 1,8GHz dvoujádrový procesor Atom D525, grafický čip NVIDIA ION 2 a jeho rozměry jsou 193 (šířka) x 193 (výška) x 39 (délka) mm. K dispozici jsou 2 GB RAM, 250GB pevný disk, DVD vypalovačka, gigabitový Ethernet,...
K oblíbeným
reklama
Nettop EeeBox EB1501P používá 1,8GHz dvoujádrový procesor Atom D525, grafický čip NVIDIA ION 2 a jeho rozměry jsou 193 (šířka) x 193 (výška) x 39 (délka) mm. K dispozici jsou 2 GB RAM, 250GB pevný disk, DVD vypalovačka, gigabitový Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n, čtečka paměťových karet a výstup HDMI.Předinstalovány jsou Windows 7 Home Premium. EeeBox EB1501P je možné zakoupit v černé a bílé barevné variantě za €449.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková