www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus oznámil cenu nettopu EeeBox EB1501P

Asus oznámil cenu nettopu EeeBox EB1501P
, , aktualita
Nettop EeeBox EB1501P používá 1,8GHz dvoujádrový procesor Atom D525, grafický čip NVIDIA ION 2 a jeho rozměry jsou 193 (šířka) x 193 (výška) x 39 (délka) mm. K dispozici jsou 2 GB RAM, 250GB pevný disk, DVD vypalovačka, gigabitový Ethernet,...
K oblíbeným
reklama
Nettop EeeBox EB1501P používá 1,8GHz dvoujádrový procesor Atom D525, grafický čip NVIDIA ION 2 a jeho rozměry jsou 193 (šířka) x 193 (výška) x 39 (délka) mm. K dispozici jsou 2 GB RAM, 250GB pevný disk, DVD vypalovačka, gigabitový Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n, čtečka paměťových karet a výstup HDMI.Předinstalovány jsou Windows 7 Home Premium. EeeBox EB1501P je možné zakoupit v černé a bílé barevné variantě za €449.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight
InSight na Marsu už nějaký ten pátek pomocí přístroje SEIS naslouchá, zda nezaznamená projevy seismické aktivity. To se mu ostatně už povedlo a na základě toho mohli vědci na Zemi simulovat toto "marsotřesení".
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala