reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Asus pracuje na novém tabletu TF300T

, , aktualita
Asus pracuje na novém tabletu TF300T
Asus brzy uvede nový tablet založený na platformě NVIDIA Tegra 3. Oficiálně bylo prozatím oznámeno jen jeho označení, které zní TF300T. Specifikace nicméně unikly na veřejnost neoficiální cestou. Je tedy možné, že některé komponenty se budou...
Asus pracuje na novém tabletu TF300T
Asus brzy uvede nový tablet založený na platformě NVIDIA Tegra 3. Oficiálně bylo prozatím oznámeno jen jeho označení, které zní TF300T. Specifikace nicméně unikly na veřejnost neoficiální cestou. Je tedy možné, že některé komponenty se budou ve skutečnosti lišit.
Tento tablet je vybaven operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich a 10,1palcovou obrazovkou typu IPS. Dále zde najdeme 1 GB DDR3 RAM, 8Mpx zadní a 1.2Mpx čelní fotoaparát/kameru. Přítomno bude 16 GB interní paměti, s tím, že je poměrně pravděpodobné, že bude možné zakoupit i 32GB verzi. Pro další rozšíření kapacity paměti je možné použít interní slot pro paměťovou kartu SD.
Oficiální představení proběhne (anebo taky neproběhne) na veletrhu Mobile World Congress 2012, který začíná již za týden. Je ale otázkou, do jaké míry jsou tyto informace pravdivé, na uniknutém materiálu je totiž taktéž uvedeno, že druhý připravovaný Transformer – TF700T je poháněn 1,5GHz čipem APQ8060A od společnosti Qualcomm. Původně byl totiž představen s platformou Tegra 3.

Při pohledu na specifikace tabletu TF300T se taktéž nabízí srovnání s modelem Transformer Prime (TF201), kterému se velmi podobá. Odlišují je jen některé „drobnosti“ jako je nižší výdrž baterie, menší kapacita interní paměti a nepatrně nižší takt procesoru v podání TF300T. Bude se tedy nejspíše jednat o levnější variantu k Transformeru Prime.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
reklama
reklama