www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus pracuje na novém tabletu TF300T

Asus pracuje na novém tabletu TF300T
, , aktualita
Asus brzy uvede nový tablet založený na platformě NVIDIA Tegra 3. Oficiálně bylo prozatím oznámeno jen jeho označení, které zní TF300T. Specifikace nicméně unikly na veřejnost neoficiální cestou. Je tedy možné, že některé komponenty se budou...
K oblíbeným
reklama
Asus brzy uvede nový tablet založený na platformě NVIDIA Tegra 3. Oficiálně bylo prozatím oznámeno jen jeho označení, které zní TF300T. Specifikace nicméně unikly na veřejnost neoficiální cestou. Je tedy možné, že některé komponenty se budou ve skutečnosti lišit.
Tento tablet je vybaven operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich a 10,1palcovou obrazovkou typu IPS. Dále zde najdeme 1 GB DDR3 RAM, 8Mpx zadní a 1.2Mpx čelní fotoaparát/kameru. Přítomno bude 16 GB interní paměti, s tím, že je poměrně pravděpodobné, že bude možné zakoupit i 32GB verzi. Pro další rozšíření kapacity paměti je možné použít interní slot pro paměťovou kartu SD.
Oficiální představení proběhne (anebo taky neproběhne) na veletrhu Mobile World Congress 2012, který začíná již za týden. Je ale otázkou, do jaké míry jsou tyto informace pravdivé, na uniknutém materiálu je totiž taktéž uvedeno, že druhý připravovaný Transformer – TF700T je poháněn 1,5GHz čipem APQ8060A od společnosti Qualcomm. Původně byl totiž představen s platformou Tegra 3.

Při pohledu na specifikace tabletu TF300T se taktéž nabízí srovnání s modelem Transformer Prime (TF201), kterému se velmi podobá. Odlišují je jen některé „drobnosti“ jako je nižší výdrž baterie, menší kapacita interní paměti a nepatrně nižší takt procesoru v podání TF300T. Bude se tedy nejspíše jednat o levnější variantu k Transformeru Prime.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia
Společnost Google zrovna nenadchla veřejnost úvodní nabídkou 12 her pro streamovací službu Stadia. Většinou to byly málo známé tituly a také se neobjevila vůbec žádná opravdová hlavní novinka, snad až na RDR2. Google ale na kritiku zareagoval. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD by mělo už na CES představit 2. generaci Navi RDNA AMD by mělo už na CES představit 2. generaci Navi RDNA
Na CES 2020 startující na začátku příštího roku by společnost AMD měla představit druhou generaci architektury RDNA, a tedy i nová silná GPU Navi. To ale pochopitelně neznamená, že ta nedlouho poté dorazí na trh.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
HP prozrazuje přicházející Radeon RX 5300 XT HP prozrazuje přicházející Radeon RX 5300 XT
Nyní už je jasné, že AMD začalo dodávat grafiky s čipy Navi 14, a to konkrétně Radeon RX 5500, přednostně společnosti Apple do jejích nových počítačů. Nyní nám ale půjde o grafiky RX 5300 XT, které jsou o stupeň slabší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel netroškaří: Xe HPC bude mít tisíce EU, robustní HBM a "Rambo Cache" Intel netroškaří: Xe HPC bude mít tisíce EU, robustní HBM a "Rambo Cache"
Není to sice to samé co Chuck Norris Cache, ale i Rambo Cache zní celkem schopně. Vedle ní nám HPC grafiky Xe známé již jako Ponte Vecchio slibují tisíce jednotek EU (dnes jich jsou sotva desítky) a paměti HBM. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Epson EcoTank L6190: kancelářský šetřílek Epson EcoTank L6190: kancelářský šetřílek
Dnes se budeme v recenzi věnovat multifunkční tiskárně Epson L6190. Ta míří do domácích kanceláří a menších podniků. Nabídne totiž nízké tiskové náklady, podavač ADF a nechybí dokonce ani faxové připojení.
Dnes, recenze, Milan Šurkala