reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Asus představil krátkou kartu GeForce GTX 670

, , aktualita
Asus představil krátkou kartu GeForce GTX 670
Společnost Asus si připravila novou grafickou kartu GeForce GTX 670 DirectCU Mini, na níž je zajímavé její krátké tělo zabírající přesně 170 mm oproti standardním 241 mm. Chladič je však vysoký a zabírá dva sloty, aby měl dostatek síly k...
Asus představil krátkou kartu GeForce GTX 670
Společnost Asus si připravila novou grafickou kartu GeForce GTX 670 DirectCU Mini, na níž je zajímavé její krátké tělo zabírající přesně 170 mm oproti standardním 241 mm. Chladič je však vysoký a zabírá dva sloty, aby měl dostatek síly k chlazení výkonného GPU. Přesto se tato karta bude dobře hodit pro malé systémy založené na základních deskách Mini-ITX či DTX, ovšem musí v nich být samozřejmě dostatek místa na výšku karty a zajistit se nějak musí samozřejmě také chlazení.

Chladič karty Asus GeForce GTX 670 DirectCU Mini využívá malou výparníkovou komoru pro rozvedení tepla do svého těla a také ventilátor CoolTech Fan. Ten Asus označuje jako crossover mezi radiálním a axiálním ventilátorem, což znamená, že bude foukat jednak do stran všude kolem sebe a také pod sebe.

Dále tu má být jakási technologie Direct Power zajišťující nižší ztráty, a tím i provoz při nižších teplotách. Vedle toho tu máme známé kondenzátory Super Alloy Power a slibované kvalitní MOSFETy a cívky. Pro nastavení karty a jejích komponent poslouží utilita GPU Tweak schopná měnit pracovní takty, rychlost ventilátoru i napětí.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama