www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus převedl nettop Eee Box EB1007

Asus převedl nettop Eee Box EB1007
, , aktualita
Na veletrhu CeBIT se mimo jiné objevil nový nettop Eee Box EB2007 založený na Pine Trail. Disponuje 1,66GHz procesorem Atom D410 nebo vylepšenou verzí D510, 1/2 GB RAM, 160GB pevným diskem a grafickým čipem GMA 3150. Dále Wi-Fi 802.11n,...
K oblíbeným
reklama
Na veletrhu CeBIT se mimo jiné objevil nový nettop Eee Box EB2007 založený na Pine Trail. Disponuje 1,66GHz procesorem Atom D410 nebo vylepšenou verzí D510, 1/2 GB RAM, 160GB pevným diskem a grafickým čipem GMA 3150. Dále Wi-Fi 802.11n, Ethernetem a dokonce eSATA portem.Podle Asusu by měl tento model být schopný přehrávat 1080p video a to navzdory tomu, že zde není použita platforma ION, to znamená přítomnost jiného grafického akcelerátoru jako Broadcom Crystal HD. Cena ani dostupnost nebyly doposud oznámeny.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková