www.svethardware.cz
>
>
>
>

Asus připravil externí D/A převodník Xonar Essence STU

Asus připravil externí D/A převodník Xonar Essence STU
, , aktualita
Rozhraním USB a sluchátkovým zesilovačem přichází vyzbrojen nový externí D/A převodník Asus Xonar Essence STU, který má za úkol nahradit karty Xonar Essence ST/STX. Asus zde slibuje čistý zvuk s odstupem signálu od šumu 120 dB, 600ohmový...
K oblíbeným
reklama
Rozhraním USB a sluchátkovým zesilovačem přichází vyzbrojen nový externí D/A převodník Asus Xonar Essence STU, který má za úkol nahradit karty Xonar Essence ST/STX. Asus zde slibuje čistý zvuk s odstupem signálu od šumu 120 dB, 600ohmový sluchátkový zesilovač, asynchronní přenos zvuku přes rozhraní USB, snadno přístupné ovládání a také dle očekávání vyměnitelné operační zesilovače pro úpravu tonální charakteristiky.

Dále tu máme dva režimy zesílení pro lepší poslech při použití řady různých typů sluchátek a co se týče použitých komponent, Asus využil D/A převodníky Texas Instruments PCM1792A, sluchátkové zesilovače TPA6120A2 a kondenzátory WIMA FKP2 a Nichicon Finegold. Jako operační zesilovače byly využity Texas Instruments NS-LME49720 a NS-LM4562NA (Op-Amps), přičemž daný zesilovač je možný osadit celkem třemi, podobně jako u předchozích produktů Xonar Essence.

Doporučená cena novinky je 9 990 Kč s DPH.


Model
Asus Xonar Essence STU
Rozhraní
USB 2.0
SNR
120 dB
THD+N
0,00032 %
Frekvenční odezva
10 Hz až 48 kHz
Vzorkovací frekvence a rozlišení
192 kHz při 24 bitech
Hlavní čipová sada
D/A převodník: TI PCM1792A
Sluchátkový zesilovač: TPA 6120A2
Impedance sluchátkového zesilovače
Až 600 ohmů
Vyměnitelné

operační zesilovače

I/V: 2× LME49720
LPF: 1× LM4562NA
Další funkce
Asynchronní USB rozhraní, podpora ovladače ASIO

Zdroj: TZ Asus
reklama
Nejnovější články
Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem
Lenovo představilo nový přenosný monitor s dotykovým ovládáním, který si klade za cíl usnadni pracovní povinnosti mimo kancelář. K interakci lze využít také aktivní digitální pero. Připojení k počítači zajišťuje USB-C.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením
Poptávka po webkamerách se v posledních měsících výrazně zvýšila a společnost Creative při této příležitosti přináší nástupce pro populární model Live! Cam Sync HD. K dispozici je integrovaná krytka objektivu nebo možnost připojení k tripodu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
NAS QNAP TS-431X3 přináší 2.5GbE i 10GbE NAS QNAP TS-431X3 přináší 2.5GbE i 10GbE
Další novinkou ve výrobním programu společnosti QNAP je i NAS TS-431X3. Proti modelům TS-x31P3 nabídne ještě rychlejší 10GbE připojení. Už podle názvu je patrné, že bude určen pro 4 pevné disky nebo SSD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Razer pokračuje ve zmenšování, představil myš DeathAdder V2 Mini Razer pokračuje ve zmenšování, představil myš DeathAdder V2 Mini
Razer vzal další myš ze své nabídky a představil její zmenšenou verzi. Tentokrát se jedná o model DeathAdder V2, který se v nové variantě vyznačuje nejen nízkými rozměry, ale také hmotností. Velká část těla myši získala protiskluzovou úpravu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Asus uvedl na český trh zakřivený monitor TUF Gaming VG27VQ Asus uvedl na český trh zakřivený monitor TUF Gaming VG27VQ
Nabídku zakřivených herních monitorů od Asusu rozšířil model TUF Gaming VG27VQ, který nabídne VA panel s rozlišením Full HD a obnovovací frekvencí 165 Hz. Monitor se hned dostal do českých obchodů, proto známe i cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář