www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory

Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory
, , aktualita
Asus si připravil velice zajímavou sadu pro zákazníky, kteří využívají nebo by rádi využívali třímonitorovou sestavu, a to především pro hraní. Trnem v oku jim přitom mohou být hluchá místa daná rámečky monitorů. 
K oblíbeným
reklama
Lze si představit, že ten, kdo už na třech či více monitorech hraje, se může naučit přechody mezi jejich obrazovkami v podstatě nevnímat, ovšem i tak by pochopitelně bylo lepší, kdyby tam vůbec nebyly. Asus ROG Bezel-Free Kit to umí v případě třímonitorových sestav (jeden vepředu, ostatní po stranách) zařídit, i když ne úplně dokonale. Řešení je to přitom v podstatě  velice jednoduché a cena bohužel vzhledem k nabídce nemalá. 
 
 
Dostaneme následující sadu skládající se ze čtyř plastových držáků a dvou speciálních podlouhlých čoček či panelů lámajících světlo potřebným způsobem tak, aby z pohledu člověka sedícího před obrazovkami třech až 27" monitorů zmizel předěl mezi nimi. Cena 110 dolarů je však příliš vysoká na to, aby se prostý smrtelník takovou věc odhodlal koupit jako zajíce v pytli s tím, že uvidí, zda to bude vůbec k užitku, nebo ke zlosti. 
 
 
Asus také upozorňuje na tu očividnou věc, že použité monitory nemohou mít jakoukoliv šířku rámečků. Ty by měly být ideálně tenčí než 13 mm a tomu rozhodně nebude vyhovovat každý. Na druhou stranu, pokud si někdo kupuje monitory pro takové použití, logicky bude hledat takové, které mají pokud možno co nejtenčí boční okraje. 
 
 
Monitory je také třeba k sobě postavit tak, aby jejich panely svíraly 130° úhel, což si plastové držáky do jisté míry pohlídají. Takový úhel ale nemusí každému vyhovovat a další věc je ta, že viditelně ne zcela čiré panely obraz pod sebou deformují, což vychází už z podstaty jejich funkce, ovšem ten bude nejspíše i mírně tmavější či snad trošku rozostřený. 
 
 
Můžete posoudit sami díky přiloženému videu. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kioxia uvádí SSD CD6 a CM6 s PCIe 4.0 a kapacitou až 30,7 TB Kioxia uvádí SSD CD6 a CM6 s PCIe 4.0 a kapacitou až 30,7 TB
Společnost Kioxia (bývalá Toshiba) představuje své nové podnikové SSD disky CD6 a CM6, které využívají nového rozhraní PCIe 4.0. Výkonnější řada CM6 slibuje až 1,4 milionu IOPS a kapacitu do 30,72 TB.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel Core i9-10900 ES otestován už i v Cinebench Intel Core i9-10900 ES otestován už i v Cinebench
Nedávno jsme se dozvěděli, že na východě se už vesele obchoduje s prvními verzemi procesorů Intel Core generace Comet Lake-S. Jde stále o inženýrské vzorky, ale ty už se v podstatě nemusí lišit od konečných verzí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AI pomohla vytvořit Halicin, nové a velice slibné antibiotikum AI pomohla vytvořit Halicin, nové a velice slibné antibiotikum
O potenciálu umělé inteligence (AI) slýcháme velice často, ovšem nyní se můžeme podívat i na konkrétní výsledek jejího nasazení, a to v oblasti medicíny. Jde o Halicin, nové a velice slibné antibiotikum. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Facebook začne platit za nahrávky hlasu, chce zlepšit svůj Portal Facebook začne platit za nahrávky hlasu, chce zlepšit svůj Portal
Koncem loňského listopadu jsme se dozvěděli, že chce Facebook v rámci svého projektu Viepoints platit uživatelům za nejrůznější data, která pomohou vylepšit produkty Facebooku. Jako první je tu projekt Pronunciations.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři přinutili Teslu pomocí lepící pásky porušovat rychlostní předpisy Hackeři přinutili Teslu pomocí lepící pásky porušovat rychlostní předpisy
Autonomní funkce moderních aut jsou někdy překvapivě snadno "hacknutelné". Ovlivnit se dají různými způsoby a inženýři dokázali oblbnout systémy starších vozů Tesla jen černou lepící páskou. Vůz pak zrychloval více, než měl.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů