www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory

Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory
, , aktualita
Asus si připravil velice zajímavou sadu pro zákazníky, kteří využívají nebo by rádi využívali třímonitorovou sestavu, a to především pro hraní. Trnem v oku jim přitom mohou být hluchá místa daná rámečky monitorů. 
K oblíbeným
reklama
Lze si představit, že ten, kdo už na třech či více monitorech hraje, se může naučit přechody mezi jejich obrazovkami v podstatě nevnímat, ovšem i tak by pochopitelně bylo lepší, kdyby tam vůbec nebyly. Asus ROG Bezel-Free Kit to umí v případě třímonitorových sestav (jeden vepředu, ostatní po stranách) zařídit, i když ne úplně dokonale. Řešení je to přitom v podstatě  velice jednoduché a cena bohužel vzhledem k nabídce nemalá. 
 
 
Dostaneme následující sadu skládající se ze čtyř plastových držáků a dvou speciálních podlouhlých čoček či panelů lámajících světlo potřebným způsobem tak, aby z pohledu člověka sedícího před obrazovkami třech až 27" monitorů zmizel předěl mezi nimi. Cena 110 dolarů je však příliš vysoká na to, aby se prostý smrtelník takovou věc odhodlal koupit jako zajíce v pytli s tím, že uvidí, zda to bude vůbec k užitku, nebo ke zlosti. 
 
 
Asus také upozorňuje na tu očividnou věc, že použité monitory nemohou mít jakoukoliv šířku rámečků. Ty by měly být ideálně tenčí než 13 mm a tomu rozhodně nebude vyhovovat každý. Na druhou stranu, pokud si někdo kupuje monitory pro takové použití, logicky bude hledat takové, které mají pokud možno co nejtenčí boční okraje. 
 
 
Monitory je také třeba k sobě postavit tak, aby jejich panely svíraly 130° úhel, což si plastové držáky do jisté míry pohlídají. Takový úhel ale nemusí každému vyhovovat a další věc je ta, že viditelně ne zcela čiré panely obraz pod sebou deformují, což vychází už z podstaty jejich funkce, ovšem ten bude nejspíše i mírně tmavější či snad trošku rozostřený. 
 
 
Můžete posoudit sami díky přiloženému videu. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze? První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze?
Grafická karta GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6 přichází stále ještě jako oficiálně nepředstavená novinka, ale její nástup je v podstatě jistý. Nyní se můžeme podívat na to, jaký výkonnostní nárůst můžeme očekávat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek