www.svethardware.cz
>
>
>

Asus si připravil USB reproduktor a bezdrátová sluchátka

Asus si připravil USB reproduktor a bezdrátová sluchátka
, , aktualita
Společnost Asus si připravila nový USB reproduktor ASUS MS-100 a bezdrátová sluchátka HS-W1, pro něž se snažila vytvořit také zajímavý design a přibaluje k nim i cestovní pouzdra. Sluchátka budou k dispozici za 1470 Kč s DPH a cena reproduktorů...
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus si připravila nový USB reproduktor ASUS MS-100 a bezdrátová sluchátka HS-W1, pro něž se snažila vytvořit také zajímavý design a přibaluje k nim i cestovní pouzdra. Sluchátka budou k dispozici za 1470 Kč s DPH a cena reproduktorů ještě nebyla stanovena.

Asus MS-100 se bude hodit především na cesty pro vylepšení zvuku třeba notebooku. V kuželovitých tělech se nachází 54mm měniče schopné reprodukovat zvuk o síle až 93 dB s méně než 3% zkreslením. Repra budou po připojení k počítači s OS Windows Vista nebo Windows 7 k dispozici ihned bez nutnosti instalovat ovladače.

Sluchátka HS-W1 slibují čistý zvuk a jsou vybavena koženými náušníky s průměrem 7 cm. Využívají připojení pomocí rádiové technologie pracující na frekvenci 2,4 GHz, která přenáší nekomprimovaný zvuk v kvalitě 44,1 kHz/16bit. Výhodou oproti Bluetooth tady je slibovaný dvojnásobný dosah.

Uvnitř jsou 40mm měniče a vestavěný ekvalizér a součástí také je vyklápěcí mikrofon s funkcí pro potlačení okolního hluku. Na baterie sluchátka vydrží v provozu až 8 hodin a jejich hmotnost je 170 gramů.


Technické parametry HS-W1
Bezdrátová technologie Wi-Fi 2,4 GHz, pokročilý digitální přenos ve 2 směrech
Dosah Až 15 metrů
Měniče 40mm, ultra-high performance
Mikrofon S potlačením okolního hluku
Frekvenční rozsah 20 Hz ~ 20 kHz
Provozní doba Až 8 hodin
Typ baterieLithium polymer
Rozměry 180 × 175 × 65 mm
Hmotnost 170 g
Technické parametry MS-100
Měnič 54mm, high performance
Frekvenční rozsah 100 Hz ~ 20 kHz
RMS 2 × 1,5 W
Napájecí zdroj 500 mA napájeno z USB (bez adaptéru)
PřipojeníUSB 2.0 (kompatibilní s USB 3.0)
Rozměry 152 × 104 × 133 mm


Zdroj: TZ Asus
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková