www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus u nás již prodává Strix GeForce GTX 1070

Asus u nás již prodává Strix GeForce GTX 1070
, , aktualita
Asus ohlásil, že na český a slovenský trh vypustil dvě nové grafické karty řady ROG Strix GeForce GTX 1070, které se vyznačují výkonným chlazením a také možností snadného přetaktování. Podívejme se na ně.
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus tak vyslala na trh dvě verze ROG Strix GeForce GTX 1070, a to model STRIX-GTX1070-O8G-GAMING za doporučenou cenu 15.499 Kč s DPH (574 eur) a pak STRIX-GTX1070-8G-GAMING za 14.999 Kč (555 eur). Jde o karty, které se liší "pouze" tím, jaké frekvence v režimu přetaktování má nastavené GPU GeForce GTX 1070. Rozdíl ale není zrovna malý.Obě karty jsou vybaveny chlazením DirectCU III se třemi ventilátory, které slibuje o 30 procent nižší provozní teploty než při použití referenčního chladiče. Dále tu máme již známou zautomatizovanou technologii výroby Auto-Extreme a komponenty Super Alloy Power II, což slibuje kvalitní provedení a dlouhou životnost. Pokud máte rádi RGB LED podsvícení, na to se také nezapomněli a jde o systém Aura na krytu i zadním panelu. Ten zahrnuje nastavení libovolných barev a k tomu šesti efektů.Na zadním štítku karet najdeme jednak velký konektor DVI-D a pak po dvou DisplayPort a HDMI. Karty budeme moci sami ladit nástrojem GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster pro streamování videa. Asus zde nabízí novou funkci Game Booster, která má za úkol nabídnout maximální výkon systému, ale pouze tím, že nadbytečné procesy, a hře tím přidělí všechny dostupné prostředky, což si dokáže každý průměrně zdatný uživatel zařídit sám.

Za model ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING zaplatíme více, neboť ten v herním režimu nabídne takt GPU 1835 MHz a v OC režimu pak 1860 MHz. Zato model ROG STRIX-GTX1070-8G-GAMING má v herním režimu takt 1683 MHz a v OC 1721 MHz. Nikdo vám sice nezaručí, že tato slabší verze půjde přetaktovat na úroveň silnější, ale pokusit se o to rozhodně můžete.

Zdroj: TZ Asus


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář