Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus ukázal tablety Vivo Tab a Vivo Tab RT s Windows 8

31.8.2012, Jan Vítek, aktualita
Asus ukázal tablety Vivo Tab a Vivo Tab RT s Windows 8
Společnost Asus se samozřejmě také účastní veletrhu IFA, kam přicestovala mimo jiné se dvěma tablety Vivo Tab a Vivo Tab RT. Ty jsou určeny pro nejnovější OS Windows 8 a nabídnou displej Super IPS+ s rozlišením HD, odnímatelnou dokovací...
Společnost Asus se samozřejmě také účastní veletrhu IFA, kam přicestovala mimo jiné se dvěma tablety Vivo Tab a Vivo Tab RT. Ty jsou určeny pro nejnovější OS Windows 8 a nabídnou displej Super IPS+ s rozlišením HD, odnímatelnou dokovací stanici, tedy klávesnici, dále také technologii Asus TruVivid a Corning Fit Glass pro vyšší jas displeje a odolnost proti poškrábání.

Tablet Vivo Tab je vybaven procesorem Intel Atom, 2 GB RAM a 64 GB paměti pro data na modulu eMMC. Jeho displej má rozlišení 1366 x 768 při úhlopříčce 11,6", umožní dotykové ovládání až deseti prsty nebo přibaleným stylusem Wacom. Jeho tloušťka je pouze 8,7 mm a hmotnost 675 gramů, zvuk zajistí SonicMaster, focení a natáčení videa zase 8Mpix senzor s automatickým ostřením a LED bleskem. Vedle ní je tu také 2Mpix přední kamera a vestavěný NFC senzor.

Asus Vivo Tab RT je se svými 8,3 mm ještě o chlup tenčí a také váží jen 520 gramů. Založen je na čipu NVIDIA Tegra 3, 2 GB RAM a 32 GB na eMMC. Tento tablet je určen pro Windows RT a k dispozici má také vlastní dokovací stanici s plnohodnotnou klávesnicí, track padem, USB portem a další baterií.

Jeho displej je 10,1" se stejným rozlišení jako u Vivo Tab a také jde o Super PLS+. Stejné je i zvukové řešení, zadní kamera a NFC.

Zdroj: TZ Asus