www.svethardware.cz
>
>
>

Asus uvádí 24" IPS LCD se čtyřmi porty USB 3.0

Asus uvádí 24" IPS LCD se čtyřmi porty USB 3.0
, , aktualita
Společnost Asus si připravila nový LCD monitor, kterým adresuje především náročnější uživatele neváhající zaplatit téměř 600 USD (přes 11000 Kč) za 24" úhlopříčku. Jedná se o model PA248Q, součást série ProArt, jenž je vybavený panelem typu...
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus si připravila nový LCD monitor, kterým adresuje především náročnější uživatele neváhající zaplatit téměř 600 USD (přes 11000 Kč) za 24" úhlopříčku. Jedná se o model PA248Q, součást série ProArt, jenž je vybavený panelem typu IPS s podsvícením pomocí diod.

Tento panel poskytne rozlišení 1920 x 1200, pozorovací úhly 178° v obou směrech, statický kontrast 5000:1, 6ms odezvu a jas 400 nit. Dále nám tento monitor nabídne rozbočovač se čtyřmi porty USB 3.0 a k tomu vstupy D-Sub, DVI, HDMI a DisplayPort.

Dále zpráva hovoří i o funkci QuickFit Virtual Scale, která dokáže stiskem jednoho tlačítka zobrazit náhled vytvořeného díla ve skutečné velikosti a stojan umožní nastavení výšky, sklonu, natočení a nechybí ani pivot.

Zdroj: TZ Asus
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek