www.svethardware.cz
>
>
>
>

Asus uvádí 32" OLED monitor ProArt PA32DC s kalibrační sondou

Asus uvádí 32" OLED monitor ProArt PA32DC s kalibrační sondou
, , aktualita
Asus představil mnoho zajímavých novinek do řady ProArt a jednou z těch nejpůsobivějších je asi monitor ProArt PA32DC, který nevyužívá technologii LCD, nýbrž OLED. Má také zabudovanou kalibrační sondu.
K oblíbeným
reklama
Nabídka produktů Asus ProArt byla rozšířena o několik novinek a jednou z nich je i monitor PA32DC. Ten je zajímavý především tím, že nemá panel LCD, ale OLED. Další zajímavostí je i to, že na rozdíl od jiných OLED panelů nemá matici RGBW nebo PenTile, ale klasickou RGB. Panel má 31,5" úhlopříčku s rozlišením 4K, tedy 3840×2160 pixelů. Podporuje VESA DisplayHDR 400 True Black, chlubit se může vysokým kontrastem 1.000.000:1 a extrémně rychlou odezvou 0,1 ms.
 
Asus ProArt PA32DC
 
Dokáže zpracovávat 10bitové barvy, pokrývá 99 % barevného prostoru DCI-P3 a vykazuje barevnou přesnost Delta E<1. Technologie Smart HDR zajišťuje kompatibilitu s různými HDR formáty a možností si zobrazit obsah v různých HDR formátech. Má také automatickou kalibraci díky vestavěnému kolorimetru, který se může posouvat po obrazovce dokonce i s nasazenou sluneční clonou. Kompatibilní je se systémy ProArt Calibration, Calman Ready i LightIllusion ColourSpace CMS. PA32DC je nicméně kalibrován už z výroby. Monitor může využít dva různé stojánky dle preferencí. Spolu s monitorem dostanete také 3 měsíce předplatného Adobe Creative Cloud zdarma.
 
Asus ProArt PA32DC
 
Zdroj: asus.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin zveřejnila termín dalšího letu a odhalila dva pasažéry Blue Origin zveřejnila termín dalšího letu a odhalila dva pasažéry
Společnost Blue Origin má naplánován druhý let s posádkou. Nyní už jsou známa jména dvou ze čtyř vesmírných turistů, kteří se jako další v modulu vyneseném raketou New Shepard podívají nad hranici vesmíru.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Křemíkové solid-state baterie od LG Energy ukazují možnou cestu Křemíkové solid-state baterie od LG Energy ukazují možnou cestu
Křemík sice vypadá být slibným materiálem pro akumulátory budoucnosti, stále má ale nemálo problémů. LG Energy a University of California San Diego ukazují, že se některé z nich daří odstraňovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC slibuje dosáhnout uhlíkové neutrality do roku 2050 TSMC slibuje dosáhnout uhlíkové neutrality do roku 2050
Společnost TSMC si stanovila lhůtu třech dekád na to, aby dosáhla cíle uhlíkové neutrality, což tak má splnit do roku 2050. V případě výroby čipů tak jde především o přímou spotřebu elektrické energie, ale také o výstavbu nebo spotřebu vody.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Létající mikročipy mohou sledovat kvalitu vzduchu i šíření nemocí Létající mikročipy mohou sledovat kvalitu vzduchu i šíření nemocí
Sotva milimetr či dva jsou velká nová bezdrátová elektronická zařízení, o nichž si inženýři z Northwestern University slibují obrovskou škálu možností využití. K čemu mohou být tato elektronické létající "semínka" využita? 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Smrt na Marsu: co se stane s tělem? Smrt na Marsu: co se stane s tělem?
Pokud či spíše až se lidé dostanou na Mars, bude třeba řešit i takovou otázku, co udělat s tělem zesnulého a jaké dopady budou mít různá rozhodnutí. Co se ale vůbec stane s tělem, které bychom nechali svému osudu?
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů