www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus uvádí GeForce GTX 570

Asus uvádí GeForce GTX 570
, , aktualita
Tchajwanský výrobce grafických karet Asus představil svou GeForce GTX 570, která je plně referenční, nicméně přetaktovaná. Díky technologii Voltage Tweak by měla poskytovat až o 50 % vyšší výkon než běžné GeForce GTX 570. Tato karta označena...
K oblíbeným
reklama
Tchajwanský výrobce grafických karet Asus představil svou GeForce GTX 570, která je plně referenční, nicméně přetaktovaná. Díky technologii Voltage Tweak by měla poskytovat až o 50 % vyšší výkon než běžné GeForce GTX 570.Tato karta označena jako ENGTX570/2DI/1280MD5 má 480 jader CUDA, 40nm jádro GF110 fungující na 742 MHz, shadery na 1464 MHz, 1280 MB GDDR5 paměti na 3800 MHz a 320bitovou paměťovou sběrnici. Navíc podporuje SLI a je ji možné připojit k zobrazovacím zařízením prostřednictvím dvou konektorů DVI a jednoho mini HDMI.

Doporučena cena byla stanovena na €364, nicméně je ji možné předobjednat i za €321.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů