reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Asus uvádí herní desku ROG Rampage IV GENE X79 mATX

, , aktualita
Asus uvádí herní desku ROG Rampage IV GENE X79 mATX
Společnost Asus si pro hráče připravila novou základní desku s označením ROG Rampage IV GENE X79 mATX, která tak spadá do rodiny Republic of Gamers a je určena pro menší počítače. Očekávat od ní můžeme kvalitní audio řešení SupremeFX III...
Asus uvádí herní desku ROG Rampage IV GENE X79 mATX
Společnost Asus si pro hráče připravila novou základní desku s označením ROG Rampage IV GENE X79 mATX, která tak spadá do rodiny Republic of Gamers a je určena pro menší počítače. Očekávat od ní můžeme kvalitní audio řešení SupremeFX III s EMI stíněním, dále Gb Ethernet od Intelu či technologie ROG GameFirst pro multiplayer a ROG Extreme Engine Digi+ II - digitální regulaci napětí, jež má napomoci dosáhnout lepšího přetaktování. Do výčtu vlastností této desky patří také kondenzátory Black Metallic či MOSFETy NexFET Power Block.

Tato deska také podporuje dvoucestné SLI a CrossFireX, ač má v nabídce tři sloty PCI Express x16 a vedle toho jeden PCI Express x4. Zvukové řešení slibuje podporu EAX Advanced HD 5.0, Creative Alchemy a THX TruStudio PRO, odstup signálu od šumu 110 dB, 1500uF kondenzátor pro stabilní napětí a pozlacené konektory.

ROG Rampage IV GENE X79 mATX tak navazuje na předchozí modely - Rampage IV Extreme a Rampage IV Formula, jež byly představeny již v minulém roce. Jedná se také prý o první desku, jejíž rozhraní USB 3.0 bylo certifikováno organizací USB-IF.

Zdroj: TZ Asus
reklama
reklama
reklama