reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Asus uvádí Xtion - alternativu ke Kinect

, , aktualita
Asus uvádí Xtion - alternativu ke Kinect
Společnost Asus oznámila, že uvádí na trh nový systém Xtion, který byl představen již na jaře. Jedná se o podobný pohybový systém jako Microsoft Kinect, tedy periferii, díky níž může hráč ovládat herní postavy (či něco jiného) pomocí celého...
Asus uvádí Xtion - alternativu ke Kinect
Společnost Asus oznámila, že uvádí na trh nový systém Xtion, který byl představen již na jaře. Jedná se o podobný pohybový systém jako Microsoft Kinect, tedy periferii, díky níž může hráč ovládat herní postavy (či něco jiného) pomocí celého svého těla. Doporučená cena byla stanovena na 3190 Kč s DPH, což tedy dle Heureky prodejci moc nerespektují, neboť jej nabízí od 3500 Kč a Kinect je přitom k dostání již od 2290 Kč. Za ty bychom měli dostat také balíček se třemi hrami.

Systém Xtion zahrnuje také uživatelské rozhraní pro hraní her, prohlížení multimédií i prohlížení webových stránek (prohlížeč Kylo s virtuální klávesnicí), připojuje se k rozhraní USB a využívá službu Xtion Store, kde najdete hry i aplikace. Dostupné jsou akční hry, fitness, taneční simulátory nebo sportovní hry (Virtua Tennis 4 od SEGA, Need for Speed: Hot Pursuit od EA, Street Fighter 4 od Capcom, Fruit Ninja od Halfbrick Studios nebo Angry Birds od Rovio).

V základním balení byste pak měli najít tituly Beatbooster, DanceWall a MayaFit. Jedná se o závodní hru, taneční hru a fitness hru.

Dle předchozích informací má zařízení rozměry 180 x 35 x 50 mm, pracuje na vzdálenost 0,8 až 3,5 m s úhlem pohledu 58° hor. a 45° vert. a vyžaduje procesor Core i3 či Athlon II X4 (či lepší), alespoň 2 GB RAM, Radeon HD 5450 (1 GB) či GeForce 210 (1 GB) a lepší a OS Windows 7.

Zdroj: TZ Asus
reklama
reklama
reklama