www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus Xonar U7 Echelon: externí herní zvukovka

Asus Xonar U7 Echelon: externí herní zvukovka
, , aktualita
Maskáčová textura na externí zvukové kartě ASUS Xonar U7 Echelon Edition nenechá nikoho na pochybách, že jde o herní zvukovou kartu. Jedná se o model s nabídkou osmi kanálů a také podporou příslušných technologií.
K oblíbeným
reklama
Zvukovka ASUS Xonar U7 Echelon Edition vychází z původního modelu Xonar U7 a poprvé byla představena na konci minulého roku. Nyní ji ASUS oficiálně uvádí na náš i slovenský trh, a to s cenou 2690 Kč nebo 99 euro s daní.

Karta se k počítači připojuje pomocí rozhraní USB a pro hráče má připraven třeba Sonic Radar pro vizualizaci herních zvuků, což poskytne třeba lepší přehled o pozici nepřátel a pak tu je nástroj Sonic Studio Pro k nastavení všemožných zvukových parametrů, vytvoření zvukových profilů a nastavení technologie Dolby Home Theater 4 pro převod stereofonního signálu do prostorových formátů 5.1 nebo 7.1.

Xonar U7 Echelon Edition nabídne přehrávání v kvalitě 24bit/192 kHz, odstup signálu od šumu 114 dB a 7.1kanálový zvuk. Její napájení zajistí samotné rozhraní USB, a to včetně sluchátkového zesilovače.

Technické parametry:
  • 7.1 kanálů
  • 114dB SNR
  • Frekvenční odezva 10 Hz – 46 kHz
  • Vzorkovací frekvence 24 bitů / 192 kHz
  • Sluchátkový zesilovač optimalizovaný pro sluchátka s impedancí 32–150 ohmů
  • 2× konektor RCA + 3× 3,5mm konektor pro připojení reproduktorů
  • 1× 3,5mm konektor pro sluchátka, 1× 3,5mm konektor pro mikrofon/linkový vstup
  • 1× koaxiální výstup S/PDIF

Zdroj: TZ Asus
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů