reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

AVerMedia nabízí novou DVB-S PCI kartu s přístupem na Internet

, , aktualita
AVerMedia nabízí novou DVB-S PCI kartu s přístupem na Internet
DVB-Satellite (DVB-S) PCI kartu AVerTV DVB-S Pro zařadila do své nabídky firma AVerMedia. Vedle sledování a nahrávání televizního signálu přes satelit je možné také připojení na Internet přes zvolenou satelitní službu. Karta je rovněž vybavena...
AVerMedia nabízí novou DVB-S PCI kartu s přístupem na Internet
DVB-Satellite (DVB-S) PCI kartu AVerTV DVB-S Pro zařadila do své nabídky firma AVerMedia. Vedle sledování a nahrávání televizního signálu přes satelit je možné také připojení na Internet přes zvolenou satelitní službu.


Karta je rovněž vybavena Universal DVB plug-in programem pro Windows XP MCE (Media Center Editon) a podporou pro 32-bit i 64-bit Windows XP platformy. Připojení na Internet je vhodné spíše pro uživatele, kteří vyžadují rychlé stahování dat a nemají ve svém dosahu jiné alternativy jako například ADSL nebo Wi-Fi. Aby se karta vešla i do HTPC skříní, byla vyrobena s nízkým profilem. Vstupy a výstupy jsou realizovány jako 75 Ω TV anténní, S-Video, RCA kompozit, Audio In (L/R), dálkové ovládání a FM anténní vstup. Součástí dodávky je kromě karty, nezbytného dálkového ovladače, manuálu a instalačního CD i All-in-One kabel a Infračervený senzor. FM anténu si musíte případně obstarat sami. O cenách se zpráva bohužel nezmiňuje ani přibližně, avšak dle zahraničních internetových obchodů bychom mohli čekat výdaj kolem 2200Kč.


Přístup na Internet přes satelit

Zdroj: AVerMedia
reklama
reklama
reklama