www.svethardware.cz
>
>
>
>

Axis Q60-S: bezpečnostní kamery plněné dusíkem

Axis Q60-S: bezpečnostní kamery plněné dusíkem
, , aktualita
Společnost Axis je známým výrobcem bezpečnostních kamer a jako taková si připravila zajímavou PTZ kameru Q60-S, která je určena pro venkovní nasazení. Má kryt z nerezové oceli, který je vyplněn stlačeným dusíkem.
K oblíbeným
reklama
Kamera řady Axis Q60-S se hodí pro vzdálený dohled i v prostředí, kde by jiné venkovní kamery měly problémy. Může se využít třeba na lodi, v dolech, při těžbě ropy a plynu nebo také v potravinářských provozech, či jinde, kde se dbá na čistotu. Je odolná vůči mořské vodě, čisticím chemikáliím a snese také čištění vysokotlakou párou. Stlačený dusík uvnitř těla kamery slouží k tomu, aby se netvořila interní kondenzace.

Celá řada Q60-S se skládá ze tří modelů, jež všechny mohou pracovat při teplotách od minus 30 °C do 50 °C, mají tělo z nerezové oceli SAE 316L a jejich třídy ochranného krytí jsou IP66, IP6K9K, NEMA 4X a MIL-STD-810G 509.5. Kamery se dodávají s kabelem s víceúčelovým konektorem a víceportovým media konvertorem, jenž umožňuje kamery připojit ke standardní počítačové síti nebo pomocí optických kabelů a také umožní připojit externí alarm.

Model Axis Q6042-S dosahuje rozlišení Extended D1 a 36násobného optického zoomu. Model Q6044-S má rozlišení 720p a 30násobný zoom, zatmco Q6045-S má Full HD, ale optický zoom "jen" 20násobný. Všechny pak dokáží detekovat náraz a poté spustit alarm, mají motorizovaný objektiv s plným 360° pokrytím a modely Q6042-S a Q6044-S navíc také elektronickou stabilizaci obrazu. Kamera Q6044-S nabídne také funkci automatického odstranění mlhy z obrazu tak, že ji digitáln odfiltruje a chlubí se téměř třikrát vyšší světelnou citlivostí v porovnání s oborovou normou pro kamery HDTV.

Všechny nové kamery jsou již dostupné za ceny od 124659 do 135999 Kč. Pro další informace můžete navštívit web firmy Axis (viz zdroj).

Zdroj: TZ Axis
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář