www.svethardware.cz
>
>
>

Battlefield 1: akční grafické orgie 1. světové války

Battlefield 1: akční grafické orgie 1. světové války
, , aktualita
Už několik měsíců se proslýchá, že chystaný Battlefield se bude odehrávat v prostředí 1. světové války. Nyní nám to Electronic Arts a DICE potvrzují prostřednictvím traileru, který ukazuje akční záběry přímo z herního enginu.
K oblíbeným
reklama
Ten už na YouTube dalece překonal sledovatelnost traileru ke hře Call of Duty: Infinite Warfare, který byl zveřejněn před týdnem a dle ohlasů jsou lidé spokojeni a natěšeni. Už jste jistě zaznamenali, že namísto Battlefield 5 tu máme Battlefield 1, takže jde nejspíše o restart celé série, a je tak možné, že pak bude následovat Battlefield 2 z 2. světové.

Zveřejněný trailer dle EA obsahuje video přímo z herního enginu, ovšem jde o divoce prostříhané a pečlivě záběry, které ukazují to nejzajímavější z hry. Srovnání s realitou samozřejmě pokulhává, však Battlefield nikdy nebyl míněn jako vážný simulátor boje, ale spíše jako arkádová multiplayerová řežba. A přesně to nám slibuje i nový díl.
Podíváme se do zákopů, kde se často odehrají nemilosrdné souboje muže proti muži, a to třeba bez střelných zbraní, ale s využitím lopatek nebo palcátu s ostrými hroty. Chybět nebudou ani koně, v tomto případě v arabském prostředí, podíváme se také na místo kulometného střelce v bombardéru nebo se rovnou proletíme v trojplošníkovém fokkeru či projedeme v tanku. Z těch větších hraček tu budou bitevní lodě, vlaky, velkorážní děla a vzduchem si připluje i zeppelin.


I v samotné hře se tedy podíváme na různá bojiště, a to například do zablácených zákopů Francie, na pobřeží Itálie nebo do arabských pouští a bojovat budeme na zemi, ve vzduchu a na vodě. Multiplayerových bitev se bude moci zúčastnit až 64 hráčů, a to od 21. října tohoto roku, kdy Battlefield 1 přijde na trh pro PC, Xbox One a PlayStation 4. Můžete se také stát Battlefield Insiderem a v takovém případě se můžete těšit na přístup k betaverzi.

Zdroj: Battlefield

reklama
Nejnovější články
Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise
Microsoft je další společností, která se chce podílet na vývoji autonomních vozů. Své síly spojí s projektem Cruise, za kterým stojí automobilka General Motors a spolupracuje např. i s japonskou Hondou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds
Nedávno jsme se dozvěděli o velkém hacku serverů firmy SolarWinds, která pak nevědomky přibalovala ke své aplikaci Orion malware. Stejná skupina hackerů napadla i systémy společnosti Malwarebytes.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA potvrzuje, že nebude žádná RTX 3060 Founders Edition NVIDIA potvrzuje, že nebude žádná RTX 3060 Founders Edition
NVIDIA se opravdu nechystá vypustit do světa svou vlastní verzi karty GeForce RTX 3060 Founders Edition, takže tu budou pouze modely od AIB partnerů této společnosti. Můžeme se také ptát, jestli vůbec bude platit stanovená cena.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel potvrdil svůj záměr vyrábět Alder Lake od druhé poloviny roku Intel potvrdil svůj záměr vyrábět Alder Lake od druhé poloviny roku
Intel už se chystá vrhnout na trh generaci Rocket Lake-S pro desktopy a chystá také Tiger Lake-H s osmi jádry pro notebooky, ovšem poté by se po delší době už měla na trhu sejít společná mobilní i desktopová generace, Alder Lake.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Analýza spotřeby 65W a 125W Core i7, jak se liší v praxi? Analýza spotřeby 65W a 125W Core i7, jak se liší v praxi?
Neinformovaný zákazník by z označení prodávaných procesorů mohl mít pocit, že jejich TDP bude odpovídat skutečné spotřebě, jenomže to neplatí ani u Intelu a v podstatě ani u AMD. Nyní ale bude řeč právě o Intelu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek25 komentářů