www.svethardware.cz
>
>
>

Battlefield 1: blíží se otevřená beta

Battlefield 1: blíží se otevřená beta
, , aktualita
Electronic Arts a DICE se s dalším dílem Battlefieldu vrátí do minulosti, a to konkrétně do první světové války. Právě proto mluvíme o hře Battlefield 1, kterou si budeme moci již brzy vyzkoušet v podobě otevřené betaverze.
K oblíbeným
reklama
Společnost Electronic Arts tak už oznámila datum, kdy si budeme moci vyzkoušet betaverzi chystaného Battlefield 1, a to 31. srpen. Všichni, kdo o to budou mít zájem, si tak budou moci vyzkoušet ranou verzi této hry, a to po dobu, která ještě není známa. EA tak teprve stanoví, kdy tato možnost skončí. Nejspíše tak budou pružně reagovat na zájem lidí.

Ovšem i když jde o otevřenou betu, neznamená to, že každý, kdo si najednou na konci měsíce vzpomene, si zahraje. Nejdříve bude zapotřebí získat pozvánku s příslušným kódem, pro což musíte být 'Battlefield Insider'. Je tak třeba se na stránkách EA Games registrovat a volitelně souhlasit se zasíláním e-mailových zpráv upozorňujících na různé události, nové hry, služby, atd. Zadruhé je tu jistý termín, a to 21. srpen, do kterého byste měli tuto registraci provést, abyste opravdu včas získali potřebný kód. A nakonec bude ještě třeba si na stránkách pro insidery vybrat vaši herní platformu, což je také nutné udělat pro obdržení kódu.


A co nám chystaná beta nabídne? Zahrát si budeme moci na mapě Sinajské pouště, a to v různých bitvách. Jednak to budou souboje pěchoty v egyptských vesnicích, vzdušné souboje nad Středozemním mořem a celé bitvy v dunách severní Afriky. Těšit se také můžeme na "Behemoth", čili pancéřovaný vlak, jejž můžete zahlédnout v přiloženém videu.

Hráči si teké budou moci vybrat ze dvou režimů. Prvním je Conquest pro až 64 lidí, kteří budou bojovat o klíčové cíle pak tu je Rush pro 24 hráčů, kteří se rozdělí na útočníky a obránce telegrafické stanice.

Zdroj: Hexus.net

reklama
Nejnovější články
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek