www.svethardware.cz
>
>
>

Battlefield 1: blíží se otevřená beta

Battlefield 1: blíží se otevřená beta
, , aktualita
Electronic Arts a DICE se s dalším dílem Battlefieldu vrátí do minulosti, a to konkrétně do první světové války. Právě proto mluvíme o hře Battlefield 1, kterou si budeme moci již brzy vyzkoušet v podobě otevřené betaverze.
K oblíbeným
reklama
Společnost Electronic Arts tak už oznámila datum, kdy si budeme moci vyzkoušet betaverzi chystaného Battlefield 1, a to 31. srpen. Všichni, kdo o to budou mít zájem, si tak budou moci vyzkoušet ranou verzi této hry, a to po dobu, která ještě není známa. EA tak teprve stanoví, kdy tato možnost skončí. Nejspíše tak budou pružně reagovat na zájem lidí.

Ovšem i když jde o otevřenou betu, neznamená to, že každý, kdo si najednou na konci měsíce vzpomene, si zahraje. Nejdříve bude zapotřebí získat pozvánku s příslušným kódem, pro což musíte být 'Battlefield Insider'. Je tak třeba se na stránkách EA Games registrovat a volitelně souhlasit se zasíláním e-mailových zpráv upozorňujících na různé události, nové hry, služby, atd. Zadruhé je tu jistý termín, a to 21. srpen, do kterého byste měli tuto registraci provést, abyste opravdu včas získali potřebný kód. A nakonec bude ještě třeba si na stránkách pro insidery vybrat vaši herní platformu, což je také nutné udělat pro obdržení kódu.


A co nám chystaná beta nabídne? Zahrát si budeme moci na mapě Sinajské pouště, a to v různých bitvách. Jednak to budou souboje pěchoty v egyptských vesnicích, vzdušné souboje nad Středozemním mořem a celé bitvy v dunách severní Afriky. Těšit se také můžeme na "Behemoth", čili pancéřovaný vlak, jejž můžete zahlédnout v přiloženém videu.

Hráči si teké budou moci vybrat ze dvou režimů. Prvním je Conquest pro až 64 lidí, kteří budou bojovat o klíčové cíle pak tu je Rush pro 24 hráčů, kteří se rozdělí na útočníky a obránce telegrafické stanice.

Zdroj: Hexus.net

reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře