www.svethardware.cz
>
>
>
>

Battlefield 3 se dostal do prodeje

Battlefield 3 se dostal do prodeje
, , aktualita
Nejočekávanější hra roku pro PC, čili Battlefield 3 od Studia DICE patřícího pod Electronic Arts, se dostala na pulty obchodů. Zahrát si ji budou moci majitelé příslušně vybavených PC a pak i ti, kdo preferují PlayStation 3 či Xbox 360,...
K oblíbeným
reklama
Nejočekávanější hra roku pro PC, čili Battlefield 3 od Studia DICE patřícího pod Electronic Arts, se dostala na pulty obchodů. Zahrát si ji budou moci majitelé příslušně vybavených PC a pak i ti, kdo preferují PlayStation 3 či Xbox 360, přičemž „odemknutí“ hry na českém a slovenském trhu bylo naplánováno na pátek (28. října 2011 01:00). Verze Battlefield 3 pro PC a Xbox 360 přijdou s českými titulky.
- klikněte pro zvětšení -


Battlefield 3 má již úspěch jistý, neboť si ještě v předprodeji si zákazníci pořídili na 3 miliony kopií, což jej činí nejúspěšnější hrou svého druhu od EA. Dle tiskové zprávy má nabídnout především dobře zpracovanou kampaň pro jednoho hráče, dynamický kooperativní režim a důraz byl kladen samozřejmě na multiplayer. Pro vytvoření tohoto titulu byl použit engine Frostbite 2 a integrována byla sociální síť Battlelog.

Na trh se dokonce dostává i se hrou spojená kniha Battlefield 3: The Russian od bývalých příslušníků britských Special Air Service - Andy McNab a Peter Grimsdale.

Zdroj: TZ Electronic Arts (Facebook)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ještě častější aktualizace pro Chrome. Nová verze vyjde každé 4 týdny Ještě častější aktualizace pro Chrome. Nová verze vyjde každé 4 týdny
Google se rozhodl zrychlit aktualizace svého prohlížeče. Novou verzi chce vydávat každé čtyři týdny místo stávajících šesti. Uživatelé se tak mohou těšit na častější novinky. Tato změna začne platit od Chromu 94.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K
Dlouho očekávaný nový model Nintendo Switch by měl být představen v letošním roce a na trh se dostat nejpozději před Vánoci. Hlavní, ale nikoliv jedinou novinkou se stane 7palcový OLED panel od Samsungu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty
Microsoft právě vydal aktualizaci svého prohlížeče Edge, která přináší několik zásadních novinek. Verze 89 zrychluje start o desítky procent a snižuje nároky na výkon. Došlo i na dlouho očekávané vertikální seskupení karet.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken
Velká Británie má bohatou historii kamer sledující obyvatele. Doprovodný software slouží k identifikaci lidí a nyní bude využíván ke hledání dalších hříšníků. Cílem budou řidiči, kteří vyhazují odpadky z oken aut.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
GeForce RTX 3080 Ti bude mí také omezený výkon pro těžbu Etherea GeForce RTX 3080 Ti bude mí také omezený výkon pro těžbu Etherea
Jako první s omezením výkonu při těžbě Etherea přišla karta GeForce RTX 3060 a NVIDIA jasně naznačila, že nebude poslední. Nyní už můžeme pomalu mluvit o nástupu RTX 3080 Ti, která má dostat stejné opatření. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů