reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

be quiet! Dark Rock Pro 3: chladicí monstrum

, , aktualita
be quiet! Dark Rock Pro 3: chladicí monstrum
Společnost be quiet! si připravila procesorový chladič, který vypadá velmi schopně. Jedná se o hi-endový model Dark Rock Pro 3, jehož vzhled dělá zvolenému jménu čest. Podívejme se na jeho design.
be quiet! Dark Rock Pro 3: chladicí monstrum
Společnost be quiet! již poslala na trh nejeden výkonný chladič a má již s jejich výrobou řadu zkušeností. Její nový Dark Rock Pro 3 se řadí mezi věžovité modely využívající dvě pasivní části a také dva ventilátory.

Už na první pohled nás zaujme svým černě eloxovaným a poniklovaným tělem a mohutnými žebry, s nimiž ladí také drážky na lopatkách ventilátoru. Skládá se z celkem devadesáti hliníkových žeber, jež mají na sobě vyraženy výčnělky, velké hliníkové základny a dokonce sedmi 6mm duálních heatpipe.

Můžeme tedy očekávat velmi dobrý výkon, který zajistí také přední 120mm ventilátor a prostřední 135mm model, oba z řady SilentWings PWM. Ty mají tvořit maximální hluk na hladině 26,1 dBA. Celkové zpracování chladiče je poměrně jednoduché, ale jsou tu i nějaké ozdoby. Mezi ně patří žebra s nepravidelným tvarem poskládaná do skupinek po třech a pak také horní hliníkový kryt, jehož úkolem je pouze zakrýt nevzhledné konce heatpipe.

Dark Rock Pro 3 je určen pro procesory v socketech Intel LGA 775/1366/2011/1156/1155/1150 a AMD Socket 754/939/940/AM2(+)/AM3/FM1/FM2 a na trh dorazí již příští týden s cenou 80 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama