reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Belkin uvádí příslušenství pro iPhone 4S a iPod touch

, , aktualita
Belkin uvádí příslušenství pro iPhone 4S a iPod touch
Společnost Belkin si připravila novou řadu pouzder, krytů a popruhů na ruku určených pro nový iPhone 4S a také iPod touch. Na výběr bude z mnoha barev a vzorů, ale především jde o příslušenství, jehož účelem je ochránit vaše zařízení před...
Belkin uvádí příslušenství pro iPhone 4S a iPod touch
Společnost Belkin si připravila novou řadu pouzder, krytů a popruhů na ruku určených pro nový iPhone 4S a také iPod touch. Na výběr bude z mnoha barev a vzorů, ale především jde o příslušenství, jehož účelem je ochránit vaše zařízení před poškozením.

Jednak to budou pouzdra Essential 010 a 023, které slibují, že kvůli nim iPhone či iPod nebude o mnoho tlustší. Vybrat si budeme moci mezi provedením z lisovaného polyuretanu či silikonu a cenami 500 a 400 Kč.


Dále tu budou pouzdra Emerge z leptaného polykarbonátu a sportovním vzhledem (550 Kč), pouzdro Bump s tuhou silikonovou konstrukcí za 500 Kč, Max s robustním provedením za 680 Kč a také řada pouzder Meta. Ty mají polykarbonátovou strukturu a nabízejí mnoho vzorů a barev (cena 550 - 680 Kč).

Nakonec Belkin uvedl také sportovní popruhy pro připevnění na ruku - ProFit Convertible a EaseFit Sport. První je snadno snímatelné samostatné pouzdro s cenou 800 Kč a druhé pak kapsan a zip s cnou 680 Kč. Oba produkty jsou vyrobeny ze syntetického neoprenu a materiálu VELCRO.

Všechny tyto produkty mají být k dispozici od listopadu a jejich podrobný seznam i s odkazy na produktové stránky najdete v odkazu na zdroj aktuality.

Zdroj: TZ Belkin
reklama
reklama
reklama