reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

BenQ odhalil monitor pro real-time strategie

, , aktualita
BenQ odhalil monitor pro real-time strategie
Pokud vám není docela jasné, jak může někdo vytvořit LCD monitor vhodný především pro RTS, tedy real-time strategické hry, rozhodně v tom nejste sami. Společnost BenQ se bezesporu ve snaze najít díru na trhu spojila s výrobcem herních periferií...
BenQ odhalil monitor pro real-time strategie
Pokud vám není docela jasné, jak může někdo vytvořit LCD monitor vhodný především pro RTS, tedy real-time strategické hry, rozhodně v tom nejste sami. Společnost BenQ se bezesporu ve snaze najít díru na trhu spojila s výrobcem herních periferií Zowie Gear a profesionálním týmem Startale, který se orientuje na hru StarCraft 2, a připravila 22" monitor RL2240H.BenQ RL2240H má bílé provedení, nativní rozlišení 1920 x 1080, podsvícení pomocí LED a přednastavení, které je prý vhodné pro hry typu RTS. Dále je tu funkce Smart Scaling dovolující uživatelům, aby si ručně upravili velikost obrazu dle potřeby a pak tu je Black eQualizer. Výrobce tak označuje technologii pro "nastavení jasu obrazovky bez přesvícení světlých odstínů", což má zajistit "rychlé zobrazení zásadních detailů bitev pro lepší hratelnost", jak by se onen marketingový blábol dal přeložit.

Pokud tedy věříte, že s monitorem BenQ RL2240H vám půjdou Zergové lépe kosit, můžete se těšit na příští měsíc, kdy se začne v Evropě prodávat. Více technických podrobností nebylo poskytnuto, stejně jako předpokládaná cena.

Zdroj: TCM
reklama
reklama
reklama