www.svethardware.cz
>
>
>

BenQ připravil dva herní monitory pro NVIDIA 3D Vision 2

BenQ připravil dva herní monitory pro NVIDIA 3D Vision 2
, , aktualita
Společnost BenQ můžeme označit za specialistu na výrobu herních monitorů, protože jich na trh od této firmy dorazilo už mnoho. Jejich řady nyní rozšiřuje dvojice 24" monitorů XL2411Z a XL2420Z, které krom firemních technologií nabídnou také NVIDIA 3D Vision 2.
K oblíbeným
reklama
Respektive jde samozřejmě o podporu NVIDIA 3D Vision 2 pro 3D zobrazení her, jež bude u nových BenQ XL2411Z a XL2420Z doplněna o technologie Motion Blur Reduction či Flicker-free pro lepší zobrazení bez rozmazaného a rozblikaného obrazu, engine Black eQualizer pro nastavení barev, přičemž u herních modelů je samozřejmostí také vysoká obnovovací frekvence. Ta zde může být až 144 Hz.

Doba odezvy pak je 1 ms, podsvícení je pochopitelně realizováno pomocí LED, přesněji tedy bílých LED, nativní kontrastní poměr je 1000:1, rozlišení 1920 x 1080 a pro připojení využijeme rozhraní D-Sub, DVI nebo HDMI.

Rozdíl mezi oběma modely je takový, že XL2420Z má navíc druhý port HDMI, dále dvouportový hub s USB 2.0 a také dálkový ovladač S Switch pro rychlou změnu přednastavených profilů a pohyb v OSD menu.

Zatím ale není jasné, kdy a za kolik nové BenQ XL2411Z a XL2420Z dorazí na trh.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů