reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

BenQ s 27" VA obrazovkou dorazil do Evropy

, , aktualita
BenQ s 27" VA obrazovkou dorazil do Evropy
Pokud máte zálusk na velký monitor, který nebude využívat klasickou obrazovku typu TN a zároveň za něj nechcete dát majlant, můžete se zaměřit na nový model BenQ EW2730V. O tom jeho výrobce poprvé promluvil již na konci minulého roku a my...
BenQ s 27" VA obrazovkou dorazil do Evropy
Pokud máte zálusk na velký monitor, který nebude využívat klasickou obrazovku typu TN a zároveň za něj nechcete dát majlant, můžete se zaměřit na nový model BenQ EW2730V. O tom jeho výrobce poprvé promluvil již na konci minulého roku a my bychom se jej měli konečně dočkat už tento měsíc.Zajímavé je na něm především to, že je založen na obrazovce typu VA (Vertical Alignment) s pozorovacími úhly 178 ° v obou směrech. Dále má podsvícení pomocí LED, ovšem kdo by se těšil na obrovskou pracovní plochu, toho nepotěší rozlišení 1920 x 1080. Monitoru s 27 palci by přitom určitě slušelo nějaké z vyšších. Odezva je 8 ms, jas 300 nit a kontrast 3000:1 (20 milionů ku 1 dynamický).

Dále nám EW2730V nabídne černé lesklé zpracování s hliníkovými prvky a mezi rozhraní patří jeden D-Sub, jeden DVI, dva HDMI a také čtyřportový USB hub. Krom toho všeho získáme stereo reproduktory a technologie Senseye 3 umožní nastavit jeden ze šesti uložených režimů (Standard, Movie, Game, Photo, sRGB a Eco).

Doporučená cena byla stanovena na 399 euro, ovšem dá se prý najít i podstatně nižší - 340 euro. U nás se prodává za cenu jen o málo vyšší než 9000 Kč.

Zdroj: TCM
reklama
reklama
reklama