www.svethardware.cz
>
>
>

BenQ uvádí 27" monitor pro CAD/CAM

BenQ uvádí 27" monitor pro CAD/CAM
, , aktualita
Společnost BenQ si připravila nový 27" monitor BL2710PT, jenž je určen pro CAD/CAM aplikace. K tomu nabídne kromě své velké obrazovky s rozlišením 2560 x 1440 také speciální režim pro CAD/CAM, stoprocentní pokrytí barevného prostoru sRGB,...
K oblíbeným
reklama
Společnost BenQ si připravila nový 27" monitor BL2710PT, jenž je určen pro CAD/CAM aplikace. K tomu nabídne kromě své velké obrazovky s rozlišením 2560 x 1440 také speciální režim pro CAD/CAM, stoprocentní pokrytí barevného prostoru sRGB, Display Pilot Software a také technollogii Flicker-Free.

BenQ BL2710PT je založen na panelu typu AHVA, u nějž je možné kalibrovat barvy právě s využitím speciálního CAD/CAM módu a software Display Pilot zase umožní rychlé a jednoduché nastavení na obrazovce s využitím OSD.

Vedle toho tu je také funkce Auto Pivot pro automatické natočení obrazu dle orientace obrazovky a Desktop Partition pro zarovnání otevřených oken s aplikacemi. Technologie Flicker Free zase využívá „De-flickering Backlight Circuit Controller“ pro odstranění blikání na pozadí displeje.

Dále BenQ uvádí, že bezproblémové spojení monitoru s projektorem zajistí prezentační mód, stojan umožní nastavit výšku v rozsahu 150 mm, nechybí ani USB hub se dvěma porty 2.0 a stejně tolika 3.0 a pro použití více monitorů v jedné sestavě se bude hodit jejich tenký rámeček.

Model BL2710PT bude k dispozici od 2. poloviny září s doporučenou cenou 17990 kč s daní (resp. 699 euro).

Zdroj: TZ BenQ
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře