Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Besy

Registrace: 2.8.2012
Komentářů: 9, score 1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 4.3.2023 s hodnocením +4:
Kdo nezná hru, tak to nepochopí. Jde o to že na začátku hry se vybírají postavy, za které budou lidi hrát. A vy si sice můžete rozkliknout profil hráče, ale v normálním rozhraní hry, třeba nevidíte jaké hrdiny hraje momentálně, nebo ze kterými má největší počet výher za poslední dobu. A to byly data, které tyto programy sbírali a dávali těm, kteří je používali velkou výhodu protože mohli na začátku buď ­"zabanovat­" daného hrdinu ­(to je standartní postup kdy se voulčí určitý počet hrdinů z výberu­) a nebo prostě už podle toho mohli sami vybírat hrdiny, kteří jsou proti těmto dobří. Prostě zvýhodňovalo to neprávem ty, kteří ty programy používali na začátku hry. Ta hra samotná tato data sbírá jen kvůli hráčovým statistikám který si je u sebe samozřejmě muže zobrazit.
Komentář z 14.5.2022 s hodnocením +2:
Tohle se strašně těžko posuzuje, Steam si vybudoval svoji pozici podobně jako Microsoft. Má určitou platformu, se kterou přišel první ­( nebo mezi prvními­) a prorazil. Kombinovat s jinými je to však horší vždy, každý si chce udržet svoji pozici a zároveň hráči chcou mit vše pod jednou platformou. Co se týče marže to je dycky citlivé tema Ale pokud je to do 30% ceny, tak je více než férové, protože spousta vývojářů by za jinak ani neměla možnost hru vůbec vydat. A kdo se pohybuje v byznysu obecně ví, že 30% marže je nic. A všichni to dělají pro prachy. Nevim tedy na čem stojí obžaloba, ale soudit Steam za úspěch je směšné. A pokud jde o monopolizaci je třeba to dokázat a jasně odargumentovat.
Komentář z 20.5.2023 s hodnocením +1:
20 let je trochu moc, ale dobře mu tak.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 19.3.2013 s hodnocením -2:
Mě by zajímalo proč se doporučují windows 7? Není teoreticky předpoklad, že následující verze většiny programů, budou optimalizovány spíše pro nebo i pro windows 8, který je navíc podle všeho i rychlejší?
Komentář z 4.4.2021 s hodnocením 0:
Přiznávám, že jsem do toho příspěvku nezahrnul nadhled nad emocemi, ale jsem si vědom toho, že je to jiná technologie výroby, ale prioritou by podle mě měla být inovace samotného výrobního procesu. Nevím jaká je poptávka po těchto kartách, ale pokud tento krok má být poze záplata za černou díru na trhu, tak je to celkem k ničemu. Navíc vzhledem k tomu, že výrobci bojují i s nedostatekem křemíku, tak mi to příjde vyloženě jako plýtvání. A to neřeším hry ani crypto­-mining. Budu tedy doufat, že se sitace zlepší a co nejdřív bude přijatelně dostupný hadrware, který teď chybí.