www.svethardware.cz
>
>

Beta Kingdom Come: Deliverance dostala češtinu, na finální verzi si ještě počkáme

Beta Kingdom Come: Deliverance dostala češtinu, na finální verzi si ještě počkáme
, , aktualita
Česká společnost Warhorse Studios, která stojí za očekávaným RPG Kingdom Come: Deliverance, má pro nás dobrou a špatnou zprávu. Poslední patch přidal do beta verze konečně české titulky a popisy, ale vydání finální verze hry bylo odsunuto až na příští rok.
K oblíbeným
reklama
Hra Kingdom Come: Deliverance má za sebou velmi bohatou a dlouhou historii, vydání je ovšem stále v nedohlednu. Vývoj byl zahájen už v roce 2012, jenže autorům se nepovedlo získat vydavatele, proto začali vybírat peníze přímo od budoucích hráčů skrze server Kickstarter. A zájem byl opravdu veliký, k vybrání požadované částky stačily necelé dva dny.

Vývojáři v čele s Danielem Vávrou se totiž pustili do dosud neprobádaných herních vod, když zkombinovali z první osoby hratelné RPG a reálné středověké prostředí bez nadpřirozených postav a různých lektvarů. České hráče navíc může těšit nejen samotný původ titulu, ale také jeho zasazení do Českých zemí 15. století. Hru mohli zájemci z řad přispěvovatelů na Kickstarteru poprvé vyzkoušet po vydání alfa verze v roce 2014, letos v březnu jsme se pak dočkali beta verze.

Předpokládaným termínem vydání měla být druhá polovina roku 2016, jenže letos si plnou verzi hry nejspíš ještě nezahrajeme. Warhorse Studios totiž tento týden oznámili, že vydání Kingdom Come: Deliverance bylo odloženo na rok 2017. To je zatím nejpřesnější údaj, který máme, ale ještě během letoška by mělo být oznámeno konkrétnější datum. Důvodem odložení je prý snaha o dosažení kvality, kterou očekávají sami vývojáři i hráči.

Fanoušci si aspoň mohou zkrátit čekání hraním beta verze, která byla nedávno vydána v češtině. Zatím se sice nejedná o slibovaný český dabing, který bude nejspíš dostupný až v plné verzi hry, ale aspoň o přeložené titulky a popisky. Jazykový patch přinesl kormě češtiny také němčinu, francouzštinu, ruštinu, polštinu a čínštinu, kromě toho vývojáři přidali několik menších vylepšení stability. Pro změnu jazyka je nutné přejít přes hlavní menu (Main menu) do nastavení (Settings), kde v záložce herní nastavení (Game Settings) zvolit požadovaný jazyk a následně volbu potvrdit tlačítkem Apply.

Zdroj: Pcgamer.com, Steamcommunity.com
reklama
Nejnovější články
V Kanadě staví 88MW vodní elektrárnu pro výrobu zeleného vodíku V Kanadě staví 88MW vodní elektrárnu pro výrobu zeleného vodíku
Vodík je nejspíš jedním z řešení energetiky budoucnosti. V Kanadě proto zahajují výstavbu 88MW vodní elektrárny, která by měla produkovat zelený vodík a kyslík. Obojí by se mělo využívat v průmyslu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Ukončení spouštění Adobe Flash nadělalo problémy železnici v Číně Ukončení spouštění Adobe Flash nadělalo problémy železnici v Číně
Adobe Flash se s námi před dvěma týdny rozloučil a poslední aktualizace vypnula možnost jeho přehrávání. To zatopilo těm, kteří ani po několika letech varování, že tento den přijde, nepřešli na jinou platformu. Třeba železniční systém v čínském Ta-lienu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Ministerstvu shořel server pro žádosti kvůli COVIDu, neběžel přes 1,5 dne Ministerstvu shořel server pro žádosti kvůli COVIDu, neběžel přes 1,5 dne
Český Internet baví další problém při řešení koronavirové krize. Nečekané chyby vykazují systémy pro registraci k očkování i server pro podávání kompenzačních žádostí. Ten to ve čtvrtek vzdal a shořel.
23.1.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise
Microsoft je další společností, která se chce podílet na vývoji autonomních vozů. Své síly spojí s projektem Cruise, za kterým stojí automobilka General Motors a spolupracuje např. i s japonskou Hondou.
22.1.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds
Nedávno jsme se dozvěděli o velkém hacku serverů firmy SolarWinds, která pak nevědomky přibalovala ke své aplikaci Orion malware. Stejná skupina hackerů napadla i systémy společnosti Malwarebytes.
22.1.2021, aktualita, Milan Šurkala