reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Bezdrátová klávesnice Logitech Wireless TK820 s touchpadem

, , aktualita
Bezdrátová klávesnice Logitech Wireless TK820 s touchpadem
Logitech uvedl na trh novou bezdrátovou klávesnici Wireless All-in-One Keyboard TK820 s touchpadem. Je tak vhodná zejména pro použití s operačním systémem Microsoft Windows 8, kde díky touchpadu můžete využít až 13 různých gest pro ovládání...
Bezdrátová klávesnice Logitech Wireless TK820 s touchpadem
Logitech uvedl na trh novou bezdrátovou klávesnici Wireless All-in-One Keyboard TK820 s touchpadem. Je tak vhodná zejména pro použití s operačním systémem Microsoft Windows 8, kde díky touchpadu můžete využít až 13 různých gest pro ovládání (ukazování, zoom,...). Jeho plocha je navíc mnohem větší než u touchpadů notebooků. Podporován je nicméně i systém Windows 7.

Díky bezdrátovému připojení na frekvenci 2,4 GHz se také nemusíte bát o kabely, které tu jednoduše nejsou. Stačí jen jeden volný USB port pro Wi-Fi přijímač Logitech Unifying. Logitech použil klávesy PerfectStroke s provedením Incurve, které respektuje tvar konečků prstů a umožňuje jistější a tišší psaní na klávesnici.

Klávesnice měří 409,5×145,3×21,7 mm a váží 783 gramů. Touchpad má rozměry 106×106 mm. Záruka je omezena na 3 roky. Klávesnice bude v USA k dispozici už v srpnu, v Evropě si počkáme do září. Doporučená maloobchodní cena činí 2599 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Logitech

Logitech Wireless Touch Keyboard TK820
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
reklama
reklama