www.svethardware.cz
>
>
>
>

Bezdrátový disk StoreJet od firmy Transcend

Bezdrátový disk StoreJet od firmy Transcend
, , aktualita
Společnost Transcend si připravila novinku v podobě StoreJet Cloud Wireless Portable Drive, čili bezdrátového externího disku, které je určen především pro zařízení s Apple iOS, ale také jiná, která disponují rozhraním Wi-Fi. Jde tedy o...
K oblíbeným
reklama
Společnost Transcend si připravila novinku v podobě StoreJet Cloud Wireless Portable Drive, čili bezdrátového externího disku, které je určen především pro zařízení s Apple iOS, ale také jiná, která disponují rozhraním Wi-Fi. Jde tedy o úložné zařízení s elektronickou pamětí flash o kapacitě až 64 GB, které je vybavené bateriemi a samozřejmě i rozhraním Wi-Fi.

StoreJet Cloud Wireless Portable Drive se po připojení k počítači má chovat jako kterýkoliv jiný přenosný pevný disk, takže na něj budeme moci libovolně kopírovat nebo z něj číst. Výhodou pak je, že se na něj můžeme najednou připojit s pomocí až pěti zařízení.

Co se týče výdrže baterie, pak vestavěná Li-Pol má poskytnout až 6 hodin využití při nepřetržitém přenášení dat. Pro iOS je také připravena StoreJet Cloud App sloužící jako mediální přehrávač, která umí rovněž přemostit StoreJet Cloud a Wi-Fi AP. Uživatelé telefonů s Androidem a jiným OS mohou pro přístup k uloženým datům využít internetový prohlížeč.

Novinka je dostupná s dvouletou zárukou v kapacitách 32 GB a 64 GB za ceny 169 a 299 USD.

Zdroj: TZ Transcend
reklama
Nejnovější články
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
NVIDIA údajně může chystat nové protitěžební verze i starších GeForce Ampere NVIDIA údajně může chystat nové protitěžební verze i starších GeForce Ampere
Možná že se můžeme těšit na další a ještě mnohem zajímavější kolo souboje NVIDIA vs. těžaři, v němž už půjde o mnohem více než o pouhou GeForce RTX 3060. Dle známého leakera se možná připravují i nové verze starších čipů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Výpadek proudu v továrně TSMC: až 40.000 waferů půjde do koše Výpadek proudu v továrně TSMC: až 40.000 waferů půjde do koše
V továrně firmy TSMC na Tchaj-waně přerušil výrobu výpadek proudu, což se dle odhadů týká až 40.000 waferů. Nejde sice o nejmodernější provoz, ovšem nyní každá taková událost může jen dále narušit běh firem, které čekají na své čipy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Ani Intel se nevyhne problémům, produkce CPU letos klesne a s ní i tržby Ani Intel se nevyhne problémům, produkce CPU letos klesne a s ní i tržby
Problémy se značně nevyrovnanou nabídkou a poptávkou začínají zasahovat i průmyslové velikány. Společnost Apple se potýká s nedostatkem displejů, jejichž výrobci nemají dost kontrolerů a nyní se ozývá také Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Engine Unity ohlásil nativní podporu NVIDIA DLSS Engine Unity ohlásil nativní podporu NVIDIA DLSS
Technologie DLSS představuje velice vítanou možnost, jak zvýšit snímkovací frekvenci i s prakticky neznatelným snížením kvality obrazu. Je tak pouze dobře, že se její podpora rozšiřuje a nyní i v rámci enginu Unity.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře