www.svethardware.cz
>
>
>
>

Bezdrátový disk StoreJet od firmy Transcend

Bezdrátový disk StoreJet od firmy Transcend
, , aktualita
Společnost Transcend si připravila novinku v podobě StoreJet Cloud Wireless Portable Drive, čili bezdrátového externího disku, které je určen především pro zařízení s Apple iOS, ale také jiná, která disponují rozhraním Wi-Fi. Jde tedy o...
K oblíbeným
reklama
Společnost Transcend si připravila novinku v podobě StoreJet Cloud Wireless Portable Drive, čili bezdrátového externího disku, které je určen především pro zařízení s Apple iOS, ale také jiná, která disponují rozhraním Wi-Fi. Jde tedy o úložné zařízení s elektronickou pamětí flash o kapacitě až 64 GB, které je vybavené bateriemi a samozřejmě i rozhraním Wi-Fi.

StoreJet Cloud Wireless Portable Drive se po připojení k počítači má chovat jako kterýkoliv jiný přenosný pevný disk, takže na něj budeme moci libovolně kopírovat nebo z něj číst. Výhodou pak je, že se na něj můžeme najednou připojit s pomocí až pěti zařízení.

Co se týče výdrže baterie, pak vestavěná Li-Pol má poskytnout až 6 hodin využití při nepřetržitém přenášení dat. Pro iOS je také připravena StoreJet Cloud App sloužící jako mediální přehrávač, která umí rovněž přemostit StoreJet Cloud a Wi-Fi AP. Uživatelé telefonů s Androidem a jiným OS mohou pro přístup k uloženým datům využít internetový prohlížeč.

Novinka je dostupná s dvouletou zárukou v kapacitách 32 GB a 64 GB za ceny 169 a 299 USD.

Zdroj: TZ Transcend
reklama
Nejnovější články
Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy
Alpha verze dlouho očekávané hry Diablo 2 Resurrected se už dostala mezi hráče. Poněvadž je postavena na enginu původní hry, fungují i stejné mody. Navzdory omezením ze strany Blizzardu tak lze hrát za všechny postavy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy
Známý leaker @9550pro nasdílel fotografii ukazující promítanou procesorovou roadmap Intelu z jisté prezentace, která se týká jednak procesorů Alder Lake-S, ale také platfomy Eagle Stream se serverovými Sapphire Rapids. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt
Holandská společnost ASML je coby dosud jediný výrobce strojů pro extrémní ultrafialovou litografii (EUVL) v polovodičovém průmyslu nenahraditelná společnost, která je tak i ostře sledovaná. Co si přitom její šéf myslí o sankcích proti Číně?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy
Tento týden vydaný update KB5001330 nejen opravuje chyby, ale také může přinést některé nové. Část uživatelů si stěžuje na snížení herního výkonu, chybové hlášky při instalaci nebo dokonce modrou obrazovku smrti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste
Nedávno jsme se dozvěděli, že čínské firmy skupují vybavení pro továrny na výrobu počítačových čipů, ovšem to šlo spíše o starší stroje z druhé ruky. Nyní jde o celkové tržby z prodeje výbavy, které trhají rekordy.
Včera, aktualita, Jan Vítek