www.svethardware.cz
>
>
>
>

Bezdrátový disk StoreJet od firmy Transcend

Bezdrátový disk StoreJet od firmy Transcend
, , aktualita
Společnost Transcend si připravila novinku v podobě StoreJet Cloud Wireless Portable Drive, čili bezdrátového externího disku, které je určen především pro zařízení s Apple iOS, ale také jiná, která disponují rozhraním Wi-Fi. Jde tedy o...
K oblíbeným
reklama
Společnost Transcend si připravila novinku v podobě StoreJet Cloud Wireless Portable Drive, čili bezdrátového externího disku, které je určen především pro zařízení s Apple iOS, ale také jiná, která disponují rozhraním Wi-Fi. Jde tedy o úložné zařízení s elektronickou pamětí flash o kapacitě až 64 GB, které je vybavené bateriemi a samozřejmě i rozhraním Wi-Fi.

StoreJet Cloud Wireless Portable Drive se po připojení k počítači má chovat jako kterýkoliv jiný přenosný pevný disk, takže na něj budeme moci libovolně kopírovat nebo z něj číst. Výhodou pak je, že se na něj můžeme najednou připojit s pomocí až pěti zařízení.

Co se týče výdrže baterie, pak vestavěná Li-Pol má poskytnout až 6 hodin využití při nepřetržitém přenášení dat. Pro iOS je také připravena StoreJet Cloud App sloužící jako mediální přehrávač, která umí rovněž přemostit StoreJet Cloud a Wi-Fi AP. Uživatelé telefonů s Androidem a jiným OS mohou pro přístup k uloženým datům využít internetový prohlížeč.

Novinka je dostupná s dvouletou zárukou v kapacitách 32 GB a 64 GB za ceny 169 a 299 USD.

Zdroj: TZ Transcend
reklama
Nejnovější články
Lenovu uniklo info o procesorech Ryzen Pro 5650U a Pro 5850U Lenovu uniklo info o procesorech Ryzen Pro 5650U a Pro 5850U
V technických údajích nových notebooků Lenovo ThinkPad P14s se objevily nové procesory AMD Ryzen Pro, konkrétně modely 5 Pro 5650U a 7 Pro 5850U. Díky tomu nyní známe technické údaje nových čipů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD představilo kartu Radeon RX 6700 XT, jaký má výkon? AMD představilo kartu Radeon RX 6700 XT, jaký má výkon?
Společnost AMD se konečně odhodlala alespoň představit další grafickou kartu z řady Radeonů RX 6000. Jedná se o model Radeon RX 6700 XT, čili nástupce dobře známého RX 5700 XT s čipem Navi 10. Tentokrát to bude Navi 22. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h
DJI uvedlo nový dron FPV. Ten nabízí možnost ovládání dronu pomocí brýlí FPV Goggles V2 s velmi nízkými latencemi. Působivá je také maximální rychlost stroje, která může dosahovat až 140 km/h.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn
V oblasti Vnitřního Mongolska už nebude možné legálním způsobem těžit kryptoměny, o čemž nedávno rozhodla vláda tohoto autonomního regionu Čínské lidové republiky. Těžaři se tak budou muset přesunout jinam. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu
Obecně by se dalo očekávat, že nástup nových pokročilejších procesů bude stále pomalejší, ale tak tomu není a dá se říci, že je to do velké míry zásluha již konečně dostupné technologie EUVL. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek