BGS a LEVI oznamují „strategickou alianci“

, , aktualita
Dnes v dopoledních hodinách oznámila společnost LEVI International a.s. vytvoření strategické aliance se společností BGS - Distribution a.s. Pod pojmem strategická aliance si můžeme představit leccos, tisková zpráva (mimochodem je opravdu...
reklama
Dnes v dopoledních hodinách oznámila společnost LEVI International a.s. vytvoření strategické aliance se společností BGS - Distribution a.s. Pod pojmem strategická aliance si můžeme představit leccos, tisková zpráva (mimochodem je opravdu velice stručná ) však hovoří o majetkovém propojení obou subjektů s plánovaným obratem pro letošní rok 400 miliónů USD, tedy necelých 10 miliard CZK.

Společnost LEVI International a.s. dosáhla za loňský rok obratu 4,2 miliardy CZK a má 4500 pravidelně nakupujících zákazníků. Společnost BGS - Distribution a.s. pak dosáhla za loňský rok obratu 5 miliard SKK (3,9 miliardy CZK) a má 6000 pravidelně nakupujících zákazníků.

Více informací v současné době nemáme k dispozici, v brzké době vám však přineseme rozhovor s výkonným ředitelem společnosti LEVI International a.s., Luďkem Šebíkem, který již máme přislíbený.

Poznámka redakce: tiskové zprávy zatím nejsou dostupné na webech obou distributorů a tak si ji můžete přečíst na Světu hardware v sekci tiskových zpráv.

Doplněno 14.6.2005, 09:34: Společnost LEVI International a.s. ústy svého marketingového ředitele Leoše Kalandry odložila na neurčito příslib rozhovoru s odkazem na skutečnost, že se jedná o cituji "dosti citlivé informace". Bohužel vás tak musíme ochudit o zajímavý rozhovor a odpovědi, které byly šité doslova "na tělo" :-(.
reklama
Nejnovější články
Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA
Izraelská společnost SpaceIL v noci na dnešek uskutečnila svůj záměr vyslat na Měsíc přistávací modul a k tomu využila služeb společnosti SpaceX a komunikační podporu pak zajistí americká NASA. Pro izraelský program to tak je velká premiéra. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek