reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Biostar odhaluje základní desku pro platformu Intel Ivy Bridge

15.2.2012, Štepán Veselý, aktualita
Biostar odhaluje základní desku pro platformu Intel Ivy Bridge
S ohledem na to, že se blíží představení nových procesorů řady Ivy Bridge, Biostar si přichystal základní desku označenou jako TZ77XE4. Prozatím nebyla oznámena její cena a nestane se tak pravděpodobně do veletrhu CeBIT 2012, který proběhne...
S ohledem na to, že se blíží představení nových procesorů řady Ivy Bridge, Biostar si přichystal základní desku označenou jako TZ77XE4. Prozatím nebyla oznámena její cena a nestane se tak pravděpodobně do veletrhu CeBIT 2012, který proběhne začátkem příštího měsíce v Hannoveru.
Založena je na čipsetu Z77 (s LGA 1155). Ten je vybaven nativní podporou pro rozhraní USB 3.0 a technologii Intel Smart Response pro vytvoření SSD cache. Určena je, jak již bylo zmíněno, pro nejnovější procesory Ivy Bridge vyráběné 22nm procesem. Přičemž přítomen je zde grafický čip s DirectX 11 a rozhraním HDMI 3D Visual a tři sloty PCIE Express x16 s technologiemi SLI a CrossFireX.
Dále tato základní deska disponuje čtyřmi paměťovými sloty DDR3 (dual-channel, maximální frekvence 2400 MHz), čtyřmi porty USB 3.0, čtyřmi porty SATA 3 Gbps a čtyřmi SATA 6 Gbps. Ty je možné použít v módu RAID 0, 1, 5 nebo 10.
Nechybí rozhraní UEFI BIOS, osm portů USB 2.0, gigabitový Ethernet, 8+2kanálové audio s technologií THX TruStudio Pro. Navíc díky softwarového řešení Virtu Universal MVP je možné přehrávat mediální obsah, aniž by tímto docházelo k zatěžování systému. Stejně tak je v balení program T-overclocker pro přetaktování a díky technologii BIO-Remote2 je možné ovládat takty bezdrátové a to prostřednictvím zařízení se systémem iOS nebo Android.

Zdroj: Softpedia.com
reklama