Biostar odhaluje základní desku pro platformu Intel Ivy Bridge

Biostar odhaluje základní desku pro platformu Intel Ivy Bridge
, , aktualita
S ohledem na to, že se blíží představení nových procesorů řady Ivy Bridge, Biostar si přichystal základní desku označenou jako TZ77XE4. Prozatím nebyla oznámena její cena a nestane se tak pravděpodobně do veletrhu CeBIT 2012, který proběhne...
reklama
S ohledem na to, že se blíží představení nových procesorů řady Ivy Bridge, Biostar si přichystal základní desku označenou jako TZ77XE4. Prozatím nebyla oznámena její cena a nestane se tak pravděpodobně do veletrhu CeBIT 2012, který proběhne začátkem příštího měsíce v Hannoveru.
Založena je na čipsetu Z77 (s LGA 1155). Ten je vybaven nativní podporou pro rozhraní USB 3.0 a technologii Intel Smart Response pro vytvoření SSD cache. Určena je, jak již bylo zmíněno, pro nejnovější procesory Ivy Bridge vyráběné 22nm procesem. Přičemž přítomen je zde grafický čip s DirectX 11 a rozhraním HDMI 3D Visual a tři sloty PCIE Express x16 s technologiemi SLI a CrossFireX.
Dále tato základní deska disponuje čtyřmi paměťovými sloty DDR3 (dual-channel, maximální frekvence 2400 MHz), čtyřmi porty USB 3.0, čtyřmi porty SATA 3 Gbps a čtyřmi SATA 6 Gbps. Ty je možné použít v módu RAID 0, 1, 5 nebo 10.
Nechybí rozhraní UEFI BIOS, osm portů USB 2.0, gigabitový Ethernet, 8+2kanálové audio s technologií THX TruStudio Pro. Navíc díky softwarového řešení Virtu Universal MVP je možné přehrávat mediální obsah, aniž by tímto docházelo k zatěžování systému. Stejně tak je v balení program T-overclocker pro přetaktování a díky technologii BIO-Remote2 je možné ovládat takty bezdrátové a to prostřednictvím zařízení se systémem iOS nebo Android.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře