Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Biostar také představil desky pro Haswell

6.3.2013, Jan Vítek, aktualita
Biostar také představil desky pro Haswell
Vedle společnosti ASRock představil své desky také další známý výrobce Biostar, který má hotové již tři modely vypadající na to, že by mohly jít rovnou na trh. Jedná se o desky ze série HiFi vybavené technologií Puro HiFi slibující kvalitní...
Vedle společnosti ASRock představil své desky také další známý výrobce Biostar, který má hotové již tři modely vypadající na to, že by mohly jít rovnou na trh. Jedná se o desky ze série HiFi vybavené technologií Puro HiFi slibující kvalitní integrované audio, i když to se zdá spíše jako oxymoron, ale nebudeme soudit naslepo. Jedná se o základní desky HiFi-B85S2, HiFi-Z87X3D a HiFi-H87S3+.





HiFi-H87S3+ je jako jediná formátu Micro ATX, ale i tak se na ni vešly čtyři sloty DDR3 DIMM, dále 4fázové VRM napájení, a po jednom slotu PCI Express 3.0 x16 a PCI a vedle toho také dva PCI Express 2.0 x1. K tomu tu máme 6kanálové audio Puro HiFi, DVI, D-Sub, HDMI, pár USB 3.0, šest SATA 69 Gbps a čipovou sadu H87.





HiFi-B85S2 má již formát ATX, ale zúžený, kvůli čemuž se sem vešly jen dva sloty pro paměti. Pak tu jsou dva PCI Express x16 (3.0 a 2.0 se 4 linkami), dva PCI Express 2.0 x1 a dva PCI. Jinak je výbava této desky stejná jako u předchozí, pouze s tím rozdílem, že porty USB 3.0 jsou čtyři.





Nejlepším modelem je HiFi-Z87X 3D s čipovou sadou Z87, 12fázovým napájením VRM, čtyřmi porty DDR3 DIMM a také dvěma PCI Express 3.0 x16 (x16/NC, nebo x8/x8). Dále tu je jeden PCI Express 2.0 x16 (4 linky) a tři PCI Express 2.0 x1. Audio Puro HiFi má zde osm kanálů a obvody OPAMP, portů SATA 6 Gbps je tu také šest, obrazové výstupy jsou stejné jako v předchozích případech a krom toho můžeme vidět stavový displej a tlačítka Power a Reset. Tato deska je tedy přímo určena pro přetaktování a společně s ostatními by měla být tím nejlepším, co bude mít Biostar k dispozici pro nové Haswell.

Zdroj: techPowerUp