Biostar uvedl těžařskou desku TZ590-BTC DUO pro těžbu Chia i ETH

Biostar uvedl těžařskou desku TZ590-BTC DUO pro těžbu Chia i ETH
, , aktualita
Společnost Biostar představila novou základní desku TZ590-BTC Duo, která je určena pro těžaře kryptoměn. Uzpůsobena je tak, že počítač s ní může ve velkém těžit jak např. Ethereum, tak i kryptoměnu Chia.
K oblíbeným
reklama
Těžba kryptoměn vyžaduje silný hardware a různé kryptoměny lze těžit na různých typech HW. Společnost Biostar se rozhodla vyhovět rovnou dvěma typům kryptoměn najednou s novou základní deskou TZ590-BTC Duo. Pro těžbu kryptoměny Chia, která vyžaduje ideálně kombinaci SSD a HDD, tak nabídne 4 porty M.2 a 10 portů SATA 6gbps. Dva porty M.2 jsou postaveny na sběrnici PCIe 4.0 x4 (max. 64 Gb/s), další dva na PCIe 3.0 x4 (32 Gb/s).
 
Biostar TZ590-BTC Duo
 
Aby bylo možné těžit také na GPU a jiných akcelerátorech, máme zde nejen jeden slot PCIe 4.0 x16 (v režimu x8), ale také dalších 8 slotů PCIe 3.0 x1. Celkem tak podporuje až 9 karet. Zájemci tak mohou ve velkém těžit Chia i např. Ethereum najednou.
 
Čipovou sadou je tu Intel Z590, podporovány jsou procesory Intel 10. a 11. generace pro socket LGA1200. Najdeme zde 4 sloty až pro paměti DDR4-3600, jeden modul může mít maximálně 32GB kapacitu. Z dalších vlastností můžeme zmínit audio ALC887, 6 portů USB 3.2 Gen1 (4 vzadu), 6 portů USB 2.O (2 vzadu). Máme zde i PS/2, HDMI, VGA, LAN (GLAN) a 3 audio jacky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kvantová analýza napovídá, proč se vnitřní a vnější planety naší soustavy liší Kvantová analýza napovídá, proč se vnitřní a vnější planety naší soustavy liší
Planety ve Sluneční soustavě můžeme rozdělit mezi menší objekty s pevným povrchem, které se nachází ve vnitřní části a na velké objekty spadající mezi plynné obry, které najdeme zase dále od Slunce. Proč tomu tak je?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Alibaba má vlastní 128jádrové serverové procesory Arm, nahradí jimi x86 Alibaba má vlastní 128jádrové serverové procesory Arm, nahradí jimi x86
Alibaba je další velká technologická společnost, která se spolehne na vlastní procesory, jež budou nasazeny namísto obvyklých serverových čipů s architekturou x86. Jedná se konkrétně o 128jádrové Yitian 710. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čína se zaměřila na těžaře využívající energii státních firem a institucí Čína se zaměřila na těžaře využívající energii státních firem a institucí
V Číně pokračuje hon na těžaře kryptoměn, jejichž činnost už byla postavena mimo zákon a zvláště pak jde o ty, kteří navíc využívají energii veřejných, čili státních institucí či státních firem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
TSMC aktualizuje svou roadmap: kdy budou N3, N3E a N2? TSMC aktualizuje svou roadmap: kdy budou N3, N3E a N2?
Společnost TSMC nedávno ohlásila, že začne vyrábět své 3nm čipy v rámci masové produkce o něco později, než bylo v plánu. Nyní se už dozvídáme více o tom, jak to postihne plán týkající se i procesů N3E a N2. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple MacBook Pro v 14" a 16" verzi mnohem výkonnější díky M1 Pro i Max Apple MacBook Pro v 14" a 16" verzi mnohem výkonnější díky M1 Pro i Max
Apple nepředstavil jen nové procesory M1 Pro a M1 Max, ale také produkty, v nichž byly použity. Prozatím nejde o desktopy, ale o notebooky MacBook Pro ve 14" i 16" variantě. A má jít o vskutku výkonné stroje pro profesionály.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů