reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

Biostar už představil své desky pro Ryzen

, , aktualita
Biostar už představil své desky pro Ryzen
Společnost Biostar již uvedla na trh nové základní desky RACING Series, které jsou vybaveny socketem AM4, a tak přijdou vhod především pro procesory AMD Ryzen, ale také pro nejnovější APU Bristol Ridge.
BIOSTAR RACING Series jsou tak vybaveny čipovými sadami AMD X370 a B350, které obě umožní přetaktování, přičemž samotný výrobce k tomu přidá vlastní koncept Super 5 (obdoba Ultra Durable u Gigabyte), dále VIVID LED Armor a 5050 LED Fun Zone, což se týká podsvícení. Mezi užitečnější ale bude spíše patřit napájení Digital Power+ a chlazení M.2 Cooling Protection zase zajistí, aby se nepřehřívaly M.2 SSD. S těmito modely také debutuje software FLY.NET, který má zlepšit využití sítě s ohledem na zpoždění a budeme také mluvit o celém síťovém řešení DRAGON. Zde půjde zkrátka o snahu ušetřit každou milisekundu při hraní přes síť, a to jako obvykle pomocí prioritizace provozu, takže nic nového.

Vedoucím modelem této řady je BIOSTAR RACING X370GT7 vybavený všemi dostupnými technologiemi, který bude nabízen také v balíku společně s SSD BIOSTAR M200 M.2 240GB chlazeném pomocí M.2 Cooling Protection. Tato deska nabídne celkem dva sloty PCI Express 3.0 x16 (x16/- nebo x8/x8), jeden PCI Express 2.0 x16 (x4), zatímco zbylé čtyři budou všechny typu x1. Nezapomnělo se na rozhraní USB 3.1, obrazové konektory pro APU a dvoukanálové paměti DDR4 s podporou až 2677MHz taktu.

Pak tu jsou už hůře vybavené desky RACING X370GT5 a RACING B350GT5 a nakonec nejníže stojící RACING X370GT3 / RACING B350GT3. Digital Power+ slibuje kvalitní a stabilní napájení i při přetaktování s využitím digitálního řízení. S napájením je spojen i Lightning Charger, ovšem tady nejde o proceso, ale o nabíjení mobilních zařízení s podporou QC2.0 (12 V/1,5 A), Apple Mode (5V /2,4A) a BC1.2.

Podrobné specifikace nových desek najdete v následujících odkazech: Racing X370GT7X370GT5X370GT3B350GT5B350GT3. BIOSTAR tak své desky už zahrnul do své oficiální nabídky, ale ceny nezmínil a v obchodech je budeme zatím hledat marně.

Zdroj: BIOSTAR
reklama
reklama
reklama
reklama