reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

BitFenix si připravil skříň Shinobi XL formátu Full Tower

, , aktualita
BitFenix si připravil skříň Shinobi XL formátu Full Tower
Společnost BitFenix si pro nás připravila novou velkou počítačovou skříň Shinobi XL, která dokáže hostit i základní desky formátu XL-ATX. Vybavena je také novým portem, který výrobce nazývá SuperCharge, jen je určen pro zařízení s rozhraním...
BitFenix si připravil skříň Shinobi XL formátu Full Tower
Společnost BitFenix si pro nás připravila novou velkou počítačovou skříň Shinobi XL, která dokáže hostit i základní desky formátu XL-ATX. Vybavena je také novým portem, který výrobce nazývá SuperCharge, jen je určen pro zařízení s rozhraním USB, které můžeme dobíjet proudem až 2,5 A.

Shinobi XL je také vyroben s ohledem na vodní chlazení a dokáže pojmout radiátor pro až tři 120mm ventilátory umístěný nahoru, stejně velký umístěný vertikálně dopředu nebo menší pro dva ventilátory dolů. Klece FlexCage zase můžeme vyjmout nebo otočit o 90°.

Chlazení skříně zajistí 230mm ventilátor doplněný o 120mm model Spectre. Jejich verze Spectre Pro jsme mimochodem již vyzkoušeli v recenzi. Celkově tu jsou pozice pro tři 230mm, jeden 140mm nebo devět 120mm ventilátorů.

Mezi trayem a pravou bočnicí máme přes 3 cm prostoru pro kabeláž, nezapomnělo se ani na vyjímatelné prachové filtry a také adaptér pro velkou šachtu, s jehož pomocí můžeme dovnitř nainstalovat další pevné disky.

Skříň bude na trhu od března s cenou 139 euro s daní.

Zdroj: TZ BitFenix
reklama
reklama
reklama