reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?
Registrace: 24.10.2002
Komentářů: 101, score 0.8 | Digimanie: 15/1.0 | Svět mobilně: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 26 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 26.1.2017 s hodnocením +5:
Souhlasim, ale urcite by se mi libilo mit misto dvou krabicek jen jednu. Na druhou stranu 30000 za podprumernej pocitac je absolutne nesmyslna castka.
Komentář z 26.9.2017 s hodnocením +3:
Ne, za propad zisku nemuze piratstvi, ale neschopnost hudebniho prumyslu jit s dobou.
V sedmdesatych letech se objevily Walkmany a tak lidi prestali kupovat LP a presli na MC. Hudebni prumysl samozrejme reagoval opozdene a to mu snizilo zisky.
Kolem roku 2000 se objevili mp3 prehravace a misto aby hudebni prumysl reagoval otevrenim online prodejen mp3, tak zacal vymejslet ­"ochrany­" proti kopirovani, ktere vetsinou znemoznili pouziti CD a tak lidi CD prestali kupovat.
Dalsi vec je ze trh je kompletne presycen a kvalita silne zaostava za kvantitou, coz prodejum taky vubec nenahrava.
To plati i o filmech. Proc by dneska nekdo chodil do kina nebo pucoval BR­/DVD, kdyz ma k dispozici stovky nekdy i tisice TV kanalu, kde furt neco davaj...
Komentář z 29.3.2017 s hodnocením +1:
Ve skutecnosti nic jako ­"konkretni nervova draha­" v mozku neexistuje. Mozek je extremne decentralizovana sit neuronu, kde kazdy neuron se muze prizpusobit externim ­(pro ten neuron­) vjemum. Cili je celkem jedno kam presne se elektroda pripoji. Mozek se s ni dokaze naucit komunikovat, ktejne jako se naucil komunikovat slovne. S neuralnima implantatama se experimentuje uz od devatenactyho stoleti a od konce dvacatyho stoleti se bezne vyuzivaj https:­/­/en.wikipedia.org­/wiki­/Deep_brain_stimulation. Takze naky hony na carodejnice fakt nejsou na miste...

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 22.2.2016 s hodnocením -1:
Zdravej rozum? Zadna mafie nema takovy technicky zazemi a zdroje jako FBI. Hlavne k cemu by to naky mafii bylo?
Komentář z 9.11.2015 s hodnocením -1:
"Však staré procesory jako 386 SX ještě FPU ani neobsahovaly a to bylo k dispozici jako samostatný koprocesor.­"

To neobsahovaly ani 386DX a dokonce ani 486SX.
Komentář z 26.10.2015 s hodnocením -1:
Fakt nechapu kteryho pitomce napadlo rikat klasicky mikrospinacovy klavesnici mechanicka. Urcite nakej maketingovej frajirek a ovce mu ten nazev zerou.
Membranova klavesnice neni o nic min mechanicka nez mikrospinacova. Jedinej rozdil v samotnym spinani je, ze misto kovovy pruziny je tam guma. Guma muze zpuchret a kov zase z korodovat, ale co dela klavesnici prijemnou neni material pruzeni, ale zpusob ulozeni klavesy. U mikrospinacu visi klavesa za prostedek. Pokud se clovek netrefi doprostred klavesy celej mechanismus se ohne a dochazi k nadmernymu opotrebeni vedouci k zadirani klaves. Membranovy klavesnice sou uchyceny po okrajich, takze dochazi k mnohem mensimu namahani a opotrebeni.
Moc dobre si pamatuju jaka uleva byla prejit z mikrospinacovych klavesnic na membranovy. Tenhle pokus zpenezit zastaraly technologie mne fakt dokaze rozesmat...