reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Boomy

Registrace: 2.9.2008
Komentářů: 13, score 1.8
Účast v Expertiádách: 36 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.5.2013 s hodnocením +4:
Je pravdou za 1­-2 diskovy NAS je asi lepsi koupit, ale pokud chcete domu 4­-5 diskovy, tak koupeny NAS je uz dost drahy, zatimco postaveny­(uz i novych komponenet s ULV­) vyjde i na 1­/2 a tam bych rekl ze se jiz stavba vyplati.
Komentář z 12.5.2015 s hodnocením +2:
Pac lidi co jedou za nimi nekoukaji na provoz, ale co to ma na strese :P
Komentář z 10.6.2011 s hodnocením +2:
Doporucil bych autorovy jednoduchy tryk, vemte rdroj signalu­(idealne nepretrzity sum­) pro vsechny satelity, otocte ovladani doprava, a na merici spotreby sledujte kolik bude mit soustava odber ze site, jednoduse tak zjistite, kolik asi tak zvladne zesilovac vyprodukovat Watu. ps: povedcinou to nebyva ani tak problem zesilovacich casti, jako jeho napajeci sekce­(v kvalitnich zasilovacich onkyo­/denon je dost velke trafo, ktere v techto setech proste nenajdete­).

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 24.8.2016 s hodnocením 0:
U nas na skole rekl microsoft, dame vam na PC windows zdarma, ale budou na nich jen windows, tak skola musela koupit extra pocitace a udelat extra ucebnu na linux. linux se neprosadi, dokavad to nebude 1. system s kterym se deti setkaji, a to nebude, dokavad se microsoft bude snazit a platit za to, aby to tak nebylo, a kazda skola se snazi chovat, jako spravny hospodar....
Komentář z 19.3.2011 s hodnocením +1:
Nezlobte se na me, ale dat do HTPC kde se predpoklada prehravani youtube, haldy filmu, hudby na pozadi pri prochazeni webu a to vse s win764bit jen na 2GB ram? To beru jako dobrej vtip, kdyz tam je i 4x vic za zvukovku.