www.svethardware.cz
>
>
>
>

Boxy QNAP Turbo NAS nyní podporují 1,5TB disky Seagate

Boxy QNAP Turbo NAS nyní podporují 1,5TB disky Seagate
, , aktualita
Společnost QNAP oznámila, že všechny její Network-Attached Storage (NAS) systémy QNAP Turbo NAS sérií TS-109/ 209/ 409/ 509 nyní oficiálně podporují 1,5TB pevné disky Seagate. Zde se jedná přesně o modely Seagate Barracuda 7200.11 1,5TB...
K oblíbeným
reklama
Společnost QNAP oznámila, že všechny její Network-Attached Storage (NAS) systémy QNAP Turbo NAS sérií TS-109/ 209/ 409/ 509 nyní oficiálně podporují 1,5TB pevné disky Seagate. Zde se jedná přesně o modely Seagate Barracuda 7200.11 1,5TB (ST31500341AS).S využitím boxu TS-509 Pro si tak můžeme snadno doma a sami vytvořit síťové úložiště s kapacitou až 1,5 TB. Otázkou je, co musí uživatelé učinit, aby jejich QNAP NAS podporovaly tyto nové disky, protože dle stránek firmy jsou nejnovější firmware přes měsíc staré, přičemž tisková zpráva není na světě ani den. Ta navíc ani přesně nesděluje, co se přesně myslí onou podporou těchto disků, protože pokud vím, tak ty byly podporovány již dříve a seznam kompatibilních modelů nebyl v posledních dnech aktualizován. Snad jde tedy jen o vánoční zpoždění a vše se brzy vysvětlí.

Zdroj: TZ QNAP
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů