www.svethardware.cz
>
>
>
>

Boxy QNAP Turbo NAS nyní podporují 1,5TB disky Seagate

Boxy QNAP Turbo NAS nyní podporují 1,5TB disky Seagate
, , aktualita
Společnost QNAP oznámila, že všechny její Network-Attached Storage (NAS) systémy QNAP Turbo NAS sérií TS-109/ 209/ 409/ 509 nyní oficiálně podporují 1,5TB pevné disky Seagate. Zde se jedná přesně o modely Seagate Barracuda 7200.11 1,5TB...
K oblíbeným
reklama
Společnost QNAP oznámila, že všechny její Network-Attached Storage (NAS) systémy QNAP Turbo NAS sérií TS-109/ 209/ 409/ 509 nyní oficiálně podporují 1,5TB pevné disky Seagate. Zde se jedná přesně o modely Seagate Barracuda 7200.11 1,5TB (ST31500341AS).S využitím boxu TS-509 Pro si tak můžeme snadno doma a sami vytvořit síťové úložiště s kapacitou až 1,5 TB. Otázkou je, co musí uživatelé učinit, aby jejich QNAP NAS podporovaly tyto nové disky, protože dle stránek firmy jsou nejnovější firmware přes měsíc staré, přičemž tisková zpráva není na světě ani den. Ta navíc ani přesně nesděluje, co se přesně myslí onou podporou těchto disků, protože pokud vím, tak ty byly podporovány již dříve a seznam kompatibilních modelů nebyl v posledních dnech aktualizován. Snad jde tedy jen o vánoční zpoždění a vše se brzy vysvětlí.

Zdroj: TZ QNAP
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková