reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Brother přináší malým kancelářím nové multifunkce Do More

, , aktualita
Brother přináší malým kancelářím nové multifunkce Do More
Společnost Brother si na letošní podzim připravila nové modely malých inkoustových multifunkčních tiskáren, které slibují funkční vybavení a efektivní zpracování dokumentů. Hodit se tak budou především do domácností a malých kanceláří a...
Brother přináší malým kancelářím nové multifunkce Do More
Společnost Brother si na letošní podzim připravila nové modely malých inkoustových multifunkčních tiskáren, které slibují funkční vybavení a efektivní zpracování dokumentů. Hodit se tak budou především do domácností a malých kanceláří a konkrétně jde o dva modely s faxem MFC-J430W a MFC-J625DW a tři bez faxu DCP-J525W, DCP-J725DW, DCP-J925DW. Ty doplní stávající inkoustové modely DCP-J125, DCP-J315W a DCP-195C.

Novinky poskytnou rozhraní Wi-Fi a USB 2.0, tisknout budou rychlostí až 35/27 stránek za minutu černobíle/v barvě nebo fotografie formátu 15/10 cm za 15 sekund. Dále nabídnou oboustranný tisk, funkci soutisku několika stránek na jeden list, režim pro úsporu inkoustu a tiskové rozlišení až 6000 x 1200 dpi. Novinkou je potisk optických disků a také barevný dotykový displej pro ovládání.

K tomu Brother přihodí aplikaci iPrint & Scan pro tisk a skenování fotografií s využitím Apple iPhon, iPad, iPod touch či chytrých telefonů s Androidem. Pak tu je funkce Paperport 12/Presto Page Manager 9 zjednodušující operace skenování, sdílení a ukládání fotografií i PDF dokumentů a také nová verze Control Centre 4 (CC4) pro snadné skenování a zpracování fotografií.

Všechny novinky splňují požadavky programů Blue Angel a ENERGY STAR, poskytnuta je na ně standardní 2letá záruka, kterou můžeme zdarma po registraci rozšířit na 3 roky a pokud vrátíte prázdné inkoustové náplně v rámci recyklačního programi firmy, přispějete na ekologický projekt organizace Cool Earth na záchranu části amazonského deštného pralesa.

Zdroj: TZ Brother
reklama
reklama
reklama