www.svethardware.cz
>
>
>

Bude Microsoft také propouštět?

Bude Microsoft také propouštět?
, , aktualita
Poslední dva měsíce se objevovaly zvěsti o Microsoftu, jenž se prý chystá propouštět tisíce zaměstnanců. Nyní servery Fudzilla a TG Daily opět tyto informace přiživují tvrzením, že vše se ukáže 15. ledna, kdy se neradostnou novinu dozví...
K oblíbeným
reklama
Poslední dva měsíce se objevovaly zvěsti o Microsoftu, jenž se prý chystá propouštět tisíce zaměstnanců. Nyní servery Fudzilla a TG Daily opět tyto informace přiživují tvrzením, že vše se ukáže 15. ledna, kdy se neradostnou novinu dozví celkem 15 000 zaměstnanců firmy.To by rozhodně nebyl zanedbatelný počet, protože celková pracovní síla Microsoftu tvoří celkem 90 000 lidí. Nejvíce se má propouštění dotknout skupiny MSN a regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).

O těchto informacích pochopitelně existují také pochybnosti. Otázkou je především velký počet propuštěných zaměstnanců, protože by to znamenalo největší propouštění v historii firmy. Uvidí se také, kdy se konkrétní zaměstnanci o propuštění dozvědí, i když Mini-Microsoft blog sděluje stejné datum a k tomu i konkrétní informace (i když jde stále o zvěsti) o odděleních, jichž se to dotkne.

Zaměstnanci Microsoftu jsou tedy dle TG Daily jak na trní a čekají jen na to, kdo z nich půjde. Microsoft se přitom nemá špatně, protože za poslední kvartál 2008 očekával zisk z výrobní činnosti až 6,4 miliardy USD.

Zdroj: TG Daily
reklama
Nejnovější články
Collider natočil Deepfake s falešným Cruisem, Downey Jr. a dalšími Collider natočil Deepfake s falešným Cruisem, Downey Jr. a dalšími
Filmový server Collider natočil zajímavé deepfake video. V něm se setkal falešný Robert Downey, Jr., George Lucas, Tom Cruise, Ewan McGregor a Jeff Goldblum u kulatého stolu k 15minutovému, neméně tak falešnému rozhovoru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Star Wars Jedi: Fallen Order a testy výkonu grafických karet Star Wars Jedi: Fallen Order a testy výkonu grafických karet
Po dlouhé době se dočkáváme singleplayerového titulu ze světa Hvězdných válek a je jím Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn, jimž prý lidé z Electronic Arts nechali při vývoji víceméně volnou ruku. My se ovšem zaměříme hlavně na výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM
Microsoft dle Neowin připravuje podporu softwaru pro x86-64 na zařízeních označovaných jako Windows on ARM. Jde tak o již známé mobilní počítače, na nichž běží plnohodnotné Windows s příslušnými aplikacemi, ale ne na procesorech x86. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet
Povědomí o tom, že v blízkém vesmíru je přítomnost planet ve hvězdných systémech zcela běžný jev, nám přinesl především vesmírný teleskop Kepler americké NASA. V mnoha ohledech se ale musíme spoléhat na odhady.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia
Společnost Google zrovna nenadchla veřejnost úvodní nabídkou 12 her pro streamovací službu Stadia. Většinou to byly málo známé tituly a také se neobjevila vůbec žádná opravdová hlavní novinka, snad až na RDR2. Google ale na kritiku zareagoval. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře