www.svethardware.cz
>
>
>
>

Canon představí své nejnovější IP kamery

Canon představí své nejnovější IP kamery
, , aktualita
Společnost Canon Europe ohlásila, že se bude se svými zabezpečovacími technologiemi účastnit akce IFSEC International (Hala 5, D20). Tam mimo jiné představí také své IP kamery VB-H41, VB-H610VE, VB-H610D a VB-H710F, jež disponují rozlišením...
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon Europe ohlásila, že se bude se svými zabezpečovacími technologiemi účastnit akce IFSEC International (Hala 5, D20). Tam mimo jiné představí také své IP kamery VB-H41, VB-H610VE, VB-H610D a VB-H710F, jež disponují rozlišením Full HD.
VB-H41


Kamery využijí firemní objektivy vybavené asférickými členy a sklem s vysokým indexem lomu a také se speciálním povrchem, jenž má redukovat tvorbu "duchů" při snímání ve tmě s využitím infračerveného přísvitu. Nové kamery také umožní dálkové otáčení objektivu (PTRZ).
VB-H610VE


Blíže si představme třeba model VB-H41 (na první fotografii), jenž nabídne 2,1Mpix senzor typu CMOS, procesor DIGIC NET II / DV III, objektiv s 20násobným optickým úhlem (4,7 - 94 mm) a úhlem záběru 60,4°. Kamera komprimuje video buď do M-JPEG nebo H.264
VB-H610D


Více nám toho Canon o nových kamerách neprozradil, ovšem ty jsou již v nabídkách obchodů, kde se dozvíte i jejich technické podrobnosti. Ceny se však pohybují řádově výše než u běžných IP kamer pro domácnosti.

Zdroj: TZ Canon

Canon VB-H41
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Canon VB-H610VE
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Canon B-H610D
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Canon VB-H710F
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů