www.svethardware.cz
>
>
>
>

Canon představil nové barevné A3 multifunkce

Canon představil nové barevné A3 multifunkce
, , aktualita
Společnost Canon si připravila nové barevné A3 multifunkce řady imageRUNNER ADVANCE, a to modely C2030 a C2020, jež nahradí předchozí modely C2380i a C3080/i s vylepšením v oblastech bezpečnosti, výkonu i šetrnosti k životnímu prostředí....
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon si připravila nové barevné A3 multifunkce řady imageRUNNER ADVANCE, a to modely C2030 a C2020, jež nahradí předchozí modely C2380i a C3080/i s vylepšením v oblastech bezpečnosti, výkonu i šetrnosti k životnímu prostředí.Nové modely tisknou rychlostí 20 str./min a 30 str./min, dostupné jsou v základní konfiguraci či v plné s HDD nebo pamětí flash, jsou kompatibilní s uniFLOW V5 a iW360 a pro snadnější obsluhu je zde funkce tisku, kopírování i skenování jedním dotykem prstu.

Jejich zásobník na 2000 listů papíru dovoluje využít listy s gramáží od 64 do 220 gramů na metr čtvereční, nechybí funkce rychlého zahřátí při startu, plně automatický oboustranný tisk či fce USB Print & Scan.

imageRUNNER ADVANCE C2030 a C2020 jsou dostupné od 1. listopadu 2010, ovšem tisková zpráva dorazila teprve nyní.

Zdroj: TZ Canon
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů