www.svethardware.cz
>
>
>

Canon uvádí všestranný skener pro kanceláře

Canon uvádí všestranný skener pro kanceláře
, , aktualita
Společnost Canon si připravila nový skener imageFORMULA DR-M140, který je určen do kanceláře a je vysoký pouze 10 cm. Je u něj možné si zvolit dráhu papíru v závislosti na zpracovávaných dokumentech, repektive velikosti a gramáži papíru....
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon si připravila nový skener imageFORMULA DR-M140, který je určen do kanceláře a je vysoký pouze 10 cm. Je u něj možné si zvolit dráhu papíru v závislosti na zpracovávaných dokumentech, repektive velikosti a gramáži papíru. Skenovat lze přitom barevně rychlostí až 40 stran za minutu při rozlišení 300 dpi.-Nový model navazuje na dřívejší Canon imageFORMULA DR-2580, s nímž jej spojuje stejný systém podávání papíru, tedy robustní mechanismus slibující přesné zpracování i smíšených dokumentů. Skener umožní pracovat i s formátem A3 a také až 3 metry dlouhými dokumenty, nebo naopak s identifikačními, kreditními nebo embosovanými kartami. Dvojité podání přitom odhalí ultrazvuková detekce (DFR), kterou lze v případě potřeby vypnout stisknutím jednoho tlačítka

DR-M140 také umožní zpracovat až 6000 dokumentů denně, samozřejmostí je OCR aplikace pro rozpoznávání textu a pak nechybí ani pokročilé funkce jako automatická detekce barev, detekce orientace textu, automatická detekce velikosti stránky nebo přeskočení prázdné stránky.

Společně se skenerem dostaneme software CaptureOnTouch, CapturePerfect, eCopy PDF Pro Office a Kofax VRS a kromě toho lze skener přímo propojit se SharePointem nebo přímo skenovat do PDF-A a jiných formátů.

Skener imageFORMULA DR-M140 bude v prodeji od listopadu.

Zdroj: TZ Canon
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář