www.svethardware.cz
>
>
>

Canon uvádí všestranný skener pro kanceláře

Canon uvádí všestranný skener pro kanceláře
, , aktualita
Společnost Canon si připravila nový skener imageFORMULA DR-M140, který je určen do kanceláře a je vysoký pouze 10 cm. Je u něj možné si zvolit dráhu papíru v závislosti na zpracovávaných dokumentech, repektive velikosti a gramáži papíru....
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon si připravila nový skener imageFORMULA DR-M140, který je určen do kanceláře a je vysoký pouze 10 cm. Je u něj možné si zvolit dráhu papíru v závislosti na zpracovávaných dokumentech, repektive velikosti a gramáži papíru. Skenovat lze přitom barevně rychlostí až 40 stran za minutu při rozlišení 300 dpi.-Nový model navazuje na dřívejší Canon imageFORMULA DR-2580, s nímž jej spojuje stejný systém podávání papíru, tedy robustní mechanismus slibující přesné zpracování i smíšených dokumentů. Skener umožní pracovat i s formátem A3 a také až 3 metry dlouhými dokumenty, nebo naopak s identifikačními, kreditními nebo embosovanými kartami. Dvojité podání přitom odhalí ultrazvuková detekce (DFR), kterou lze v případě potřeby vypnout stisknutím jednoho tlačítka

DR-M140 také umožní zpracovat až 6000 dokumentů denně, samozřejmostí je OCR aplikace pro rozpoznávání textu a pak nechybí ani pokročilé funkce jako automatická detekce barev, detekce orientace textu, automatická detekce velikosti stránky nebo přeskočení prázdné stránky.

Společně se skenerem dostaneme software CaptureOnTouch, CapturePerfect, eCopy PDF Pro Office a Kofax VRS a kromě toho lze skener přímo propojit se SharePointem nebo přímo skenovat do PDF-A a jiných formátů.

Skener imageFORMULA DR-M140 bude v prodeji od listopadu.

Zdroj: TZ Canon
reklama
Nejnovější články
Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED
Panely typu OLED se bohužel doposud navzdory očekávání před řadou let moc nerozšířily a nevypadá to, že by to brzy mělo být lepší. Nicméně v případě panelů QD-OLED by to mohlo být lepší, ale o co jde?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí? Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?
Larian Studios můžeme vidět jako novodobé Black Isle a právě i díky němu je žánr cRPG stále živý a zdravý. Nicméně to si asi nebudou myslet lidé, kteří čekali na Divinity: Fallen Heroes chystané už na příští měsíc.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat? Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat?
Dle nejnovějších informací můžeme soudit, že AMD se s nástupem Threadripperů třetí generace možná odhodlá udělat tlustou čáru mezi ní a předchozími dvěma. Nyní se můžeme zaměřit na jednotlivé modely. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021 Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021
Vývoj rozhraní PCI Express v posledních letech znatelně nabral na obrátkách a vypadá to, že ty ani v příštích letech jen tak neklesnou. Však tu ještě pořádně ani nemáme PCI Express 4.0 a už se pomalu chystá verze 6.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS
Internet Archive právě do své nabídky zařadil velké potěšení pro příznivce klasických her pro DOS. Přímo v prohlížeči si jich můžeme zahrát na 2.500 a ve většině případů jsou k dispozici i manuály. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře