www.svethardware.cz
>
>
>
>

Canon uvedl Wi-Fi multifunkci PIXMA MG3650

Canon uvedl Wi-Fi multifunkci PIXMA MG3650
, , aktualita
V nabídce multifunkčních tiskáren Canon se nově objevil model PIXMA MG3650. Vedle tisku, skenování a kopírování zvládá především komunikaci se sociálními sítěmi pomocí Wi-Fi rozhraní. Podporovány jsou i různé cloudové služby.
reklama
Nástupcem staršího modelu multifunkce Canon PIXMA MG3550 je nová verze PIXMA MG3650 (na některých trzích jako PIXMA MG3620 již od začátku července). Zvládne tisk, skenování i kopírování a díky Wi-Fi rozhraní také práci se sociálními sítěmi a cloudovými službami. Umí uploadovat naskenované dokumenty a fotografie do Microsoft OneNote, zvládne také přímý tisk z Instagramu, Slideshare, Facebooku, Flickru, Evernotu, Google Drive, Dropboxu nebo OneDrive. Podporovány jsou i cloudové služby Google Cloud Print a Apple AirPrint. Tiskárna může vytvořit vlastní přístupový bod a není třeba připojovat ji k jiné bezdrátové síti.


Canon PIXMA MG3650 bílá


Tiskárna patří k těm levnějším, což jde vidět i na tom, že má pouze dvě cartridge. Černou PG-540 (nebo PG-540XL) a tříbarevnou CL-541 (nebo CL-541XL). Černobíle umožňuje tisknout rychlostí 9,9 stran za minutu, barevně pak 5,7 stran za minutu. Potěší bezokrajový tisk 10×15cm fotografií za 44 sekund i možnost oboustranného tisku. Výdrž standardních inkoustů je dosti slabá, vystačí jen na pouhopouhých 180 stran. Mnohem lepší jsou v tomto XL náplně, kdy černá vystačí na 600 stran a barevná pak na 400. Přední vstupní podavač má kapacitu na 100 listů. Maximální rozlišení tisku činí 4800×1200 dpi.


Canon PIXMA MG3650 černá


Skener s CIS snímačem zvládne skenovat maximálně v rozlišení 1200×2400 dpi. Formát A4 naskenuje za 14 sekund. Kopírce trvá 22 sekund do zkopírování první strany, celkově slibuje kopírování 2,7 strany za minutu.


Canon PIXMA MG3650 červená


Rozměry tiskárny jsou 449×304×152 mm a váží 5,4 kg. Hlučnost činí 43,5 dB(A). Spotřeba ve vypnutém stavu činí 0,1 W, ve standby režimu 1,4 W a při kopírování pak 16 W. Prodej začne počátkem září za cenu 1700 Kč s DPH.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost
Včera se objevily nepotvrzené informace, že AMD bude mít v první vlně připraveno ani ne pět tisíc kusů karet Radeon VII a že na nich nebude vydělávat, ale dokonce prodělávat. Samotná firma se nyní vůči tomu ohradila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč? Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč?
Karta formátu Radeon RX 570 se 16 GB paměti na palubě je hezky česky řečeno slušný overkill. Nejde o oficiální SKU nabídnuté společností AMD, ale jen počin samotného Sapphire. Jaký má smysl? Bude se těžit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane
Intel se rozhodl, že přestane nabízet sady procesorů Core s paměťovými zařízeními Optane, které byly známy jako Core+. Uplyne však ještě řada měsíců, než Core+ z nabídky zmizí. Důvod je ale nepřekvapivý, malý zájem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu
Sluneční soustavu bereme jako neměnné uspořádání planet, planetek či pásů asteroidů, do nějž občas z vnějších částí zavítají komety. Tento pořádek ale musel vzniknout, a to z chaosu, který byl větší, než si řada lidí myslí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce
Už v minulém roce se mluvilo o tom, že výrobci pamětí RAM omezují investice ve snaze nenavyšovat budoucí výrobu ve snaze udržet ceny na vyšších úrovních. To se ale nemůže projevit hned jako náhlý pokles poptávky a s ním půjdou dolů i ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář