www.svethardware.cz
>
>
>
>

Canon uvedl Wi-Fi multifunkci PIXMA MG3650

Canon uvedl Wi-Fi multifunkci PIXMA MG3650
, , aktualita
V nabídce multifunkčních tiskáren Canon se nově objevil model PIXMA MG3650. Vedle tisku, skenování a kopírování zvládá především komunikaci se sociálními sítěmi pomocí Wi-Fi rozhraní. Podporovány jsou i různé cloudové služby.
reklama
Nástupcem staršího modelu multifunkce Canon PIXMA MG3550 je nová verze PIXMA MG3650 (na některých trzích jako PIXMA MG3620 již od začátku července). Zvládne tisk, skenování i kopírování a díky Wi-Fi rozhraní také práci se sociálními sítěmi a cloudovými službami. Umí uploadovat naskenované dokumenty a fotografie do Microsoft OneNote, zvládne také přímý tisk z Instagramu, Slideshare, Facebooku, Flickru, Evernotu, Google Drive, Dropboxu nebo OneDrive. Podporovány jsou i cloudové služby Google Cloud Print a Apple AirPrint. Tiskárna může vytvořit vlastní přístupový bod a není třeba připojovat ji k jiné bezdrátové síti.


Canon PIXMA MG3650 bílá


Tiskárna patří k těm levnějším, což jde vidět i na tom, že má pouze dvě cartridge. Černou PG-540 (nebo PG-540XL) a tříbarevnou CL-541 (nebo CL-541XL). Černobíle umožňuje tisknout rychlostí 9,9 stran za minutu, barevně pak 5,7 stran za minutu. Potěší bezokrajový tisk 10×15cm fotografií za 44 sekund i možnost oboustranného tisku. Výdrž standardních inkoustů je dosti slabá, vystačí jen na pouhopouhých 180 stran. Mnohem lepší jsou v tomto XL náplně, kdy černá vystačí na 600 stran a barevná pak na 400. Přední vstupní podavač má kapacitu na 100 listů. Maximální rozlišení tisku činí 4800×1200 dpi.


Canon PIXMA MG3650 černá


Skener s CIS snímačem zvládne skenovat maximálně v rozlišení 1200×2400 dpi. Formát A4 naskenuje za 14 sekund. Kopírce trvá 22 sekund do zkopírování první strany, celkově slibuje kopírování 2,7 strany za minutu.


Canon PIXMA MG3650 červená


Rozměry tiskárny jsou 449×304×152 mm a váží 5,4 kg. Hlučnost činí 43,5 dB(A). Spotřeba ve vypnutém stavu činí 0,1 W, ve standby režimu 1,4 W a při kopírování pak 16 W. Prodej začne počátkem září za cenu 1700 Kč s DPH.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio
Google dnes zahájil revoluci ve světě počítačových her. Už nebude potřeba kupovat drahé procesory, spoustu RAM a výkonná GPU. Google Stadia je streamovací platformou, kdy si hry zahrajete na PC, notebooku, telefonu nebo televizi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello
Nová verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox 66 přináší několik velmi užitečných vylepšení. Předně je to fakt, že už konečně nepřehrává automaticky zvuky. Přináší také podporu Windows Helo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI
Malé počítače pro vývojáře a ovládání nejrůznějších robotů jsou hodně populární a prim v tomto hrají počítače Raspberry. Nvidia nechce zůstávat pozadu a mimo průmyslových Jetsonů přichází i s levnější variantou Jetson Nano.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu
Ventilátory NF-A12x25 z materiálu Sterrox se uplatní na novém chladiči NH-U12A společnosti Noctua. Ten nabídne rovnou dva, takže slibuje i vysoký výkon, ovšem pochopitelně to nebude levné. Co tu tedy máme?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu
Star Wars: Dark Forces je letitý titul od LucasArts, který nás v roce 1995 bavil svým 3D prostředím ve stylu Doomu a byl veřejností přijat velice vřele jako kvalitní hra. Ta nyní bude přepracována a stojí za tím zkušený vývojář ze studia Obsidian. 
Včera, aktualita, Jan Vítek