reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Carter83

| Svět audia
Registrace: 19.8.2011
Komentářů: 12, score 3.8 | Svět audia: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 18.5.2012 s hodnocením +8:
SSD jsem pořídil teprve nedávno, tak snad to bude bez problémů. Každopádně pro domácí použití jakožto systémového disku mě spolehlivost životnost zase tak strašně moc netrápí ­(tři roky zákruka a navíc, pouze systémový disk předpokládám oněch 10GB za den mít nebude­), v nejhorším případě hodím Windowsy na starší disk a můžu vesele reklamovat, což je pouze nepříjemné zdržení, nic víc.
Věci o které nechci přijít je beztak nejlepší mít zálohované na více discích­/počítačích, protože ­- jak se správně píše v článku ­- pevné disky také nejsou zdaleka stoprocentní.
Komentář z 12.4.2012 s hodnocením +5:
Byť si normálně myslím že srovnání je podstatné na referenčních taktech, tak v případě takovýchto grafických karet je už nejspíše opravdu nesmysl přetaktování neuvažovat. A je vidět že výkon je opravdu hodně vyrovnaný, co mě ale dost překvapilo je prakticky shodná spotřeba po přetaktování.
Komentář z 27.9.2012 s hodnocením +1:
Pokud se pravo­-levým prostorem myslí to, že vnímám hudbu v celém prostoru před sebou ­(místo levý­/pravý reproduktor­), pak s kombinací zesilovač + pasivy ­(mimochodem se součtem cen nižší než zmiňované Audioengine A5+­) nemám v tomto směru problém. Přímé srovnání bohužel nemám, takže nevím do jaké míry jsou v tomto aktivní reprosoustavy lepší, ale rozhodně se nejedná o nějakou absenci sterea u pasivů.
Naopak, největší problém jsem v tomto zažil v případě Logitechu Z­-5400 ­(což pravda nespadá zrovna do kategorie zde diskutovaných řešení­), tj. aktivní soustavy, kde miniaturní repráčky ­"kuňkaly­" po stranách, ale výsledný zvuk se nikdy ­"nespojil­", nezávisle na hlasitosti.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 26.9.2012 s hodnocením +1:
V prvé řadě děkuji za pěkný přehled, a přihodím do diskuze jeden z levnějších DACů, který mi přijde zajímavý ­(bohužel se k nám oficiálně nedováží­) ­- HRT Music Streamer II, jeden z nejlevnějších s asynchronním USB vstupem.