CD Projekt Red potvrzuje, po Cyberpunk 2077 přijde další Zaklínač

CD Projekt Red potvrzuje, po Cyberpunk 2077 přijde další Zaklínač
, , aktualita
CD Projekt Red se aktuálně chystá opustit fantasy svět Zaklínače a přeskočit do sci-fi světa Cyberpunk 2077, ovšem my už nyní víme, že to nebude na dlouho. Zaklínač se nám totiž ihned poté vrátí. 
K oblíbeným
reklama
CD Projekt Red už pochopitelně jede ve sci-fi režimu pěknou řádku let, ovšem my jako zákazníci a hráči to poznáme až po prázdninách, kdy Cyberpunk 2077 přijde na trh. A nový Zaklínač pochopitelně také nebude následovat zanedlouho poté, ale až za další roky. Záleží především na tom, o jaký titul vůbec půjde a kdy se na něm začne pořádně pracovat. 
 
 
Sám Adam Kiciński z CD Projekt Red ale v rozhovoru s novináři potvrdil, že hra ze světa Zaklínače bude následovat bezprostředně po Cyberpunk 2077, ovšem to samo o sobě neznamená, že můžeme mluvit o pokračování třetího dílu s podtitulem Divoký hon, čili o akčním příběhovém RPG. Nicméně hráči asi nic jiného neočekávají a většina z nich by byla zklamaná, kdyby to bylo jinak. 
 
Ostatně v knihách Sapkowského je více než dost inspirace pro vytvoření dalšího příběhu, který ovšem s příběhy z knih nemusí mít mnoho společného. Samotný Divoký hon je v hlavní sérii o Geraltovi z Rivie jen letmo zmíněn, a přitom se stal hlavním tématem pro třetí díl hry. V tom dalším by to tak mohlo být podobné, ale bude záviset i na tom, jak se CD Projekt Red dohodne se Sapkowským. O něm se tvrdí, že hry o Zaklínačovi i obecně zrovna v lásce nemá, ale ve skutečnosti se o ně spíše jen moc nezajímá a také jde o to, že mu nepřinesly velký zisk. Za to si ale nakonec může jen on sám, neboť odmítl nabídku procent ze zisku, neboť nevěřil v úspěch této série a jak později uznal, byla to velká chyba. 
 
Od Adama Kicińského se už dozvíme jen to, že ve studiu už byl malý tým vyhrazen pro přípravné práce na vývoji nové hry a Cyberpunk 2077 zůstává hlavní náplní, neboť jsou na řadě ještě DLC a další slíbený obsah. Až někdy poté přijde na řadu Zaklínač. 
 
Zdroj: Eurogamer


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů
Společnost InWin tentokrát neukázala žádnou okázalou specialitku, ale naopak skříň, která by měla být především praktická. C200 je totiž určena pro "tvůrce obsahu", takže lze mluvit o skříni pro pracovní stanice. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek