www.svethardware.cz
>
>

Cesta k výhodnému tisku

Cesta k výhodnému tisku
, , inzerce
Přední světový dodavatel tiskových řešení Konica Minolta zahájil provoz nového portálu chytrytisk.cz. Ten je zaměřen na nabídku repasovaných tiskových strojů a může Vám tak pomoci s nákupem těch nejmodernějších multifunkčních zařízení za zlomek původní ceny.
K oblíbeným

Redakce Světa hardware není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.


Zákazníci, kteří nemohou momentálně investovat do nových strojů, si tak na portálu www.chytrytisk.cz mohou za výhodných podmínek pořídit například výkonnou barevnou multifunkci formátu A3, která dokáže kromě tisku rovněž skenovat a kopírovat, má síťové připojení a dokáže obsloužit až 10 pracovníků.


Typickým zástupcem nejvíce objednávané produktové řady je bizhub C280


Prověřená kvalita


Zákazníci si mohou být jisti také kvalitou nabízených zařízení. O každý stroj se totiž dříve staral vždy pouze značkový servis a má tedy ověřený původ i technický stav. Veškerá zařízení jsou navíc nabízena s šestiměsíční záruční dobou.


Možnost pronájmu


Kromě zakoupení tiskových zařízení si mohou zákazníci zvolit i možnost jejich pronájmu. Ten je sám o sobě bezplatný a klienti platí určitou sazbu pouze za potištěné stránky. V ceně je navíc kromě spotřebního materiálu zahrnuta i servisní služba, práce technika či případné náhradní díly. Záruka na tisková zařízení se tím v podstatě vztahuje na celou dobu pronájmu.


Více variant


Běžná podoba takového pronájmu se nazývá „Tiskový tarif“. Portál chytrytisk.cz však nabízí i alternativní variantu zaměřenou zejména pro krátkodobé zápůjčky tiskových zařízení. Jde o „Tiskový kredit“, který je vhodný především pro organizátory konferencí nebo jiných akcí, kde je třeba nabídnout i tiskové zázemí.


Veliký výběr pro každého


V současné době je na webu k dispozici 151 strojů Konica Minolta v cenách od 990 do 68 000 korun. Celková nabídka se však průběžně mění podle aktuálních možností. Většina zařízení je vhodná spíše pro firmy, pro které přináší portál chytrytisk.cz zajímavou alternativu v zajištění profesionálního tiskového řešení za výhodných podmínek. Firmy se tak například často odkloní od plánové koupě nového multifunkčního zařízení formátu A4 a v podobné cenové relaci si z nabídky webu raději vyberou výkonnější multifunkci A3.
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek