www.svethardware.cz
>
>
>
>

Chieftec A-90: vysoce efektivní zdroje

Chieftec A-90: vysoce efektivní zdroje
, , aktualita
Společnost Chieftec obohatila svou nabídku o novou sérii počítačových napájecích zdrojů. Ta dostala označení A-90 a slibuje vysokou efektivitu, díky níž si vysloužila označení 80 Plus Gold.
K oblíbeným
reklama
Počítačové zdroje Chieftec A-90 tedy nabízí vysokou efektivitu, která dle jejich označení 80 Plus Gold dosahuje 88 až 92 procent, přičemž nejlepší bude při poloviční zátěži.

K dispozici budou celkem tři modely, které nabídnou výkon 550, 650 a 750 W, jež všechny mají jednu +12V větev, na níž bude záležet především, protože právě ta zásobí energií nejnáročnější komponenty, jako je třeba grafická karta.

Dále tu máme částečně modulární design, čili kabely, které využijeme v každém případě, jsou připájeny napevno a další můžeme připojit na připravené konektory. Co se týče jejich nabídky, pak 550W a 650W model mají shodně po dvou 6+2pinových konektorech pro grafické karty, zatímco 750W model má čtyři. Z toho vyplývá i počet a potažmo i výkon karet, které můžeme v systému s těmito zdroji využít.

Chieftec A-90 budou v Evropě k dispozici od září.

Zdroj: TZ Chieftec
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře